Kõige tugevama energia annab elurõõm

9. jaan. 2018 | Psühholoogia, Teraapia, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Autor: Katrin Aedma

Artikkel ilmus ajakirjas “Tervendaja” detsembris 2016

 

Ylle ToomeojaMeil kõigil tekib aeg-ajalt negatiivseid emotsioone ja mõtteid, kuid neid ei tohi heietada kauem kui seitseteist sekundit. Selle ajaga peab pahast mõttest vabanema ja asendama selle positiivsega. Vastasel juhul hakkab see liiga tegema meie tervisele. Nii väidab diplomeeritud biotagasiside terapeut ÜLLE TOOMEOJA.

Istusin sõbranna juures ja rääkisime elust.

Kurtsin, et juba üle kolme kuu mu jalg on nii meeletult valutanud, et ei saa kuidagi olla – ei saa käia ega trenni teha. Arutasime, millest see alguse võis saada… vasak jalg, vasak jalg… naispool? Ei, vist ikka meespool. Mingi jama naistega? Ei, hoopis meeste teema? No ei tea. Olen lahanud seda asja nii ja naa.

Kõik sai alguse sellest, kui maandusin peale pikka lennureisi India kuumuses ja komistasin tuk-tukist väljudes.

Algul olid mõlemad jalad kui makaronid, siis tegi selg põrguvalu.

Taas kodumaal, läksin arsti juurde, sõin valuvaigisteid, määrisin igasugu kraami peale, võimlesin, venitasin … Käisin ka imet tegeva kiropraktiku juures – raha, mida küsis, pani tõesti imestama, kuid valu jäi alles. Läksin suure valuga EMOsse, siis perearsti juurde, siis seljavenituspingile. Selg läks paremaks, kuid vasemasse jalga kiirgav valu ei kadunud. Lõpuks jäi kogu sellest kompotist alles Tootsi haigus, ishias. See ei kavatsenud kuskile minna. Jah, käisin ka minevikus, andestasin ja palusin andeks, lahustasin, puhastasin…. no ei midagi… Mitu ravitsejat ravis, kes kätega kohapeal, kes telefoni, kes interneti kaudu, kuid ikka sama seis…

Sõbranna kuulas ja lõpuks ütles, et äkki prooviks bioresonantstereaapiat.

Andis mulle kontakti ja rääkis ühest kliendist, kes ikka ja jälle auku vajus ega suutnud eluga kuidagi edasi minna.

Pärast ühekordset resonantsteraapiat oli sellel naisel alanud uus elu.

Ohhoo… Ma küll oma elu üle ei kurda ja uut elu ei taha, kuid valu kannatada ka ei soovi. Vabaneda vanadest blokkidest, ilma et peaksin kasutama rännakumeetodit või kvanti või muud tehnikat, seda pean mina kogema!

Mõeldud, tehtud!

Ja siin ma nüüd siis olen, et testida, et kas tõesti saan bioresonantsteraapia abil valust priiks.

Lugesin enne selle kohta kodulehelt, et Ülle Toomeoja on üks maailma seitsmest diplomeeritud biotagasiside terapeudist, kes on saanud eriväljaõppe Kanadas ja praktiseerinud USA-s. See meetod aitab vabaneda minevikublokeeringutest.

Bioresonantsi põhimõttel töötav L.I.F.E. seade, millega Ülle töötab, teeb vereanalüüsi ilma verd võtmata, maouuringut ilma sondita, hindab organeid neid puudutamata ning emotsionaalset seisundit küsimusi esitamata… Töö käib mõttevormidega, mitte füüsilise kehaga.

Pilt näitab energiavälja jäänud traumasid

Otsin üles Endla tänavas Holistika Instituudi ja astun äsja renoveeritud maja peauksest sisse. Kõnnin neljandale korrusele ja olengi kohal. Ülle tuleb reipalt vastu ja suunab mu oma kabinetti. “Kõigepealt paneme sind seina äärde”, naerab ta. “Võta pluus ära!”

Toas on 2 arvutilauda ja kaks arvutit. Ühe arvuti kaameraga teeb Ülle minust mitu pilti ja selgitab, et P.I.P. seadme abil on võimalik näha energiaväljas šokke, traumasid ja võõrenergiaid.

Tavaliselt Ülle inimesele tema pilti ei näita, kuid mulle räägib: Siit näen, et sul on õlavööde pinges, selgroo alaosaga probleeme ning kõhus napib energiat. Laup on ka pinges. Sul on liiga palju kohustusi. Kuid sul on fotol kenasti näha nägu! Ülle näitab mulle mõnd eriti huvitavat fotot ning ma saan võrrelda kliente enne ja pärast teraapiat.

“Selle seadmega näeb kohe ära eelmises elus kinni oleva inimese ja tema auras olevad võõrenergiad. Kui välismaal tööd teen, ei räägi ma eelmistest eludest vaid ütlen, et tegelen “geneetilise stressiga.”

Mõnel enne teraapiat tehtud fotol nägu puudub. Mõni on amööbi, mõni tulnuka näoga. Neid pilte vaadates meenub Eduard Munchi kuulus maal “Karje”. Pärast teraapiat tulevad inimeste näod nähtavale.

Põnev! Kuid ma ei ole siin selleks, et oleks põnev. Tulin selleks, et kogeda ja jagada.

„Kas sul on tuua mõni näide, kuidas inimene on täielikult muutunud?“ küsin ette rutates.

„Näiteks naine mustas,“ vastab Ülle. „See klient oli mehelikult musta riietunud, kuid vihkas mehi. Pärast teraapiat nuttis ta paar päeva, siis tekkis selgus. Naine läks poodi, ostis endale värvilisi riideid. Vihkamine asendus usaldamisega. Varsti kohtas ta üht meest ja tema ellu tuli armastus. See kõik juhtus kuu aja jooksul. Seda võib nimetada kardinaalseks muutusteks!“

Istun teise laua äärde ning Ülle ühendab mind juhtmete abil seadmega, mis hakkab mõõtma ja analüüsima keha võnkeid.

Kes on koolis füüsikat õppinud, see teab, et kõik koosneb molekulidest ja aatomitest; kõik vibreerib erineval sagedusel ja nii edasi. Inimesel nagu kõigel muul, on energiaväli, kus leidub informatsiooni füüsilises kehas toimuva kohta. Energiaväljas on info olemas ammu enne seda, kui haigust hakkavad väljendama analüüsid ja füüsilised sümptomid.

Ülle paneb juhtmetega kummirihmad ümber mu pea, käsivarte ja jalgade. Ta palub ära võtta kõik ehted ja ütleb, et kontrollib ka neid.

Ülle ütleb et ligikaudu 80% meie füüsilistest probleemidest on tekkinud negatiivsete mõttevormide ja traumade tõttu. Et olen ka ise üle 20 aasta uurinud psühhosomaatiliste haiguste teket, siis kuulan huviga.

“Mõttevormid on juurpõhjus. Kui tervendaja paneb inimesele käed peale, siis tugevdab ta eluenergiat, kuid mõttevorm ei muutu, sellepärast tuleb haigus tagasi. Mõttevormid on salvestunud kõikides meie rakkudes. Ma ei tea, kus kellelgi energia kinni on, ega pea midagi oletama. Näen oma seadmes numbreid, mille järgi saan teha järeldused. Neid ei varjuta minu kui inimese isiklikud uskumused. Mulle seda karmat vaja ei ole. Ma ei kasuta ühtegi jumalat ega rituaali. Töötan inimese tahtega ja tehnoloogia lihtsalt aitab. Mul on võimalus jääda neutraalseks,” selgitab Ülle arvutisse minu sünniaega sisestades.

Kui õpilane on valmis, siis tuleb ka õpetaja!

Uurin, et kuidas ta üldse sellise teraapiani jõudis.

“Esmalt tegin Ameerikas füüsilist teraapiat, 2-3 tundi täitis inimene minu poolt väljatöötatud küsimustikku, mille tulemusena sain teada, mis viga on ja kuidas teda aidata. Siis mainisid sõbrad, et meie linnas müüb üks firma bioresonantsseadet, mis võiks mulle huvi pakkuda. Kolm-neil aastat võttis aega, enne kui vedu võtsin ja uurima läksin. Ma olin ju skeptik nagu õigele eestlasele kohane. Ma ei usu esimese hooga midagi, mis mulle räägitakse, ja küllap seda tajus ka minu õpetaja. Ta ei asunud seadet tutvustama, vaid ühendas mind sellega ja hakkas rääkima minu negatiivsetest mõttevormidest. See oli vapustav! Läksin koju ning seedisin ja analüüsisin asja viis päeva.

Tegin otsuse õppima asuda. Seade maksis 18 000 dollarit. Sain soodustust ja mind asus õpetama seadme looja Chris Keser. Ta on oma ala fanaatik. Käis pankrotis, kuid arendustööd ei katkestanud,” räägib Ülle ja nendib, et mõttevormide siduvusi ei anna ükski teooria, see tuleb ainult praktikaga. Ülle on teraapiat teinud üle kümnele tuhandele kliendile. Ameerikas ta otse tänavalt sisse astunuid vastu ei võta. Tema juurde jõuavad holistiliste arstide kaudu üksnes kõige keerulisemad juhtumid.

„Selle teraapiaga seostuvad igasugused põnevad lood. Paljudele saabub selgus, kuhu edasi liikuda, mida tegema hakata. Inimene saab kontakti iseendaga ja sealt tulevad vastused,“ räägib Ülle, ise aeg-ajalt ekraanile kiigates ja arvutiklahvidel klõbistades. Loomulikult palun tuua konkreetseid näiteid.

„Üks ajakirjanik avanes pärast teraapiat ja annab nüüd loenguid kogu maailmas. Ta mõistis, mis on siin maailmas tema ülesanne. Üks naine tõi minu juurde oma tagasihoidliku abikaasa, kes mitte kunagi sõna ei võtnud. Pärast kahte seanssi avanes mehel väljendusoskus, ta suutis sõna võtta, ennast väljendada, julges elama hakata.“

Veel saan teada, et naised, kes end varem ei väärtustanud, on saanud pärast teraapiaseanssi julguse ohvrirollist välja astuda ja võtta vastutus oma elu eest. Nad ei soovi enam elada nagu varem ning väljuvad vägivaldsest suhetest.

Maagilised 17 sekundit

“Kõige tugevam eluenergia on neil, kes on elurõõmsad ja õnnelikud ning oskavad elu nautida. Kõige tervemad ja kõrge eluenergiaga on elurõõmsa perekonna liikmed. Ärrituvus, viha, suutmatus andestada ja leppida kisuvad eluenergia alla ning põhjustavad paljusid kroonilisi tervisehädasid. Suure elujõuga inimestel neid ei ole,“ räägib Ülle, näidates mulle üht huvitavat joonist, kust selgub, et kõige tugevama eluenergia annab elurõõm ja alles siis tuleb armastus.

„Armastuse ja õnnistuse mõtetel on väga tugev eluenergia. Armastus on universaalne 528-hertsine tervendaja. Kõige puhtam energia on kosmoseenergia. Eluenergiat võtab kõige enam ära apaatia, alles siis depressioon, hirm ja viha.”

Seitseteist sekundit on maagiline aeg, mille jooksul mõttevorm minevat üle võnkeks. Seega on kasulik igasugused õnnetuks tegevad mõtted, mis ikka vahel pähe ronivad, kohe kustutada ja asendada toetavatega.

Selgub, et Ülle räägib ka oma loengutel, kuidas eluenergiat suurendada ja tugevdada. Viha ja hirmu mõttevormid, mida saadakse uudistest, on sõltuvused, mis vähendavad eluenergiat. Viha ja frustratsioon mürgitavad organismi, sest maks ja neerud jäävad nõrgemaks ega suuda enam keha toksiinidest puhastada.

“Bioresonantsteraapiat peaks tegema äriinimestele ja riigi asjade otsustajatele”, räägib Ülle. Puhastatud energiaväljaga inimesed on tasakaalukamad, neil on parem kontakt sisetunnetusega, nad leiavad kiiresti lahendused ja langetavad arukaid otsuseid.

Paljud stressirohkes äris osalejad käivad kord kuus laskmas Üllel energiavälja ja negatiivseid mõttevorme puhastada, et mentaalsest kurnatusest taastuda, sest näevad kui hästi see mõjub igapäevaelule. Ülle juures käis koos oma saatjatega isegi New Yorki endine linnapea David Paterson.

Nüüd vaatab Ülle üle minu tšakrad ehk keha energiakeskused. „Kroontšakra – väga hea; kolmas silm – keskmine; kurgutšakra paigast ära – tugevdame võnget; südametšakra – korras; kõhutšakra – korrast ära.“

Minevikuprobleemi teadvustamisest ei piisa!

Psühholoogid ja terapeudid püüavad pöörata tähelepanu sellele, mis toimus minevikus ja räägivad, kuidas see mõjutab tulevikku. Traumade võnked võivad alles jääda ka pärast teraapiat. Ülle veenab mind, et L.I.F.E. seadme ja saadud väljaõppega on tal võimalik need võnked neutraliseerida.

Pärast seda ei teki traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ega sundmõtteid ning saadakse elus edasi liikuda. Ülle kontrollib kliendi tšakraid ja saadab vajaduse korral oma seadme abil võnkeid juurde, et neid tugevdada.

Ta seletab, et ekraanil peab olema 40-st suurem number. Väiksem viitab probleemile. Iga arvutiekraanil olev näitaja annab Üllele suuna, mida edasi uurida. Näiteks võivad võtmesõnadeks olla mentaalsed blokid, eneseusalduse puudus, ohvri tunne, kaotus, andestamatus, sisemine konflikt, spirituaalne konflikt …

“Kui võtmesõna on vajadus muutuda, siin on tõesti SOS! Süda soovib muutusi, mõistus aga ütleb, ei ole vaja, kõik on korras. Hing saab areneda tegutsedes. Hing ei arene, kui oleme mugavustsoonis. Mentaalsed blokid ja enese petmine. Mõistus on teinud omad reeglid, mis piiravad südant.”

Kuulan Ülle selgitusi ja olen uuele infole avatud, aga ühtlasi segaduses. Kas ma veel vähe muudan ja muutun? Mu elu on nii kirju, et vahel väsin, astun välja ja vaatan kõike kõrvalt.

Saan taas terapeudi käest kinnitust sellele, et ei tohi hoida tööd tehes arvutit süles, sest elektromagnetiline reostus on kehale stress. Ka peaksin lõpetama töötamise varem ja vähemalt kell 23 magama minema. Elektroonika madaldab eluenergiat ja organism peab öösel puhkama. Kui inimene on kurnatud, siis on tema auraväli kaitseta ja käbinääre tasakaalust väljas.

„Kui kliendid lähevad tagasi peale minu teraapiat endisesse stressikeskkonda (pere, töö, kool) ja ei tee sügavaid muutusi oma negatiivsetes uskumustes, siis vajab klient lisaks minu bioresonantsteraapiale kas holistilise regressiooni terapeudi või mõne teise spetsialisti abi. Nad aitavad muuta negatiivseid uskumusi ja mõttemalle. Samuti aitavad nad kliendil tulevikku kujundada. Mina tegelen minevikuga st blokeeringute vabastamise ja tasakaalu taastamisega infovälja struktuuride mõjutamise teel“, räägib Ülle.

“Puhastan mineviku, siis saab inimene juba kas ise või terapeudi abil edasi minna. Vajadus lähedastele andestada ja nendega leppida, kuigi sellega on igal teadvuse tasandil ehk varasemalt juba tegeletudki, on enamikul klientidel võnketasandil alles. See omakorda mõjutab igapäevaelu. Ma ei küsi kliendilt midagi. Räägin ise temast, ta ei pea rääkima endast. Meestele meeldib see väga.”

“Kui klient tuleb, siis vaatan üle teda kõige rohkem segavad negatiivsed mõttevormid. Tihti piisab ühest külastusest. Aparaadiga on võimalik kontrollida rohkem kui 7000 näitajat. Äriinimeste toetamiseks on mul spetsiaalne võngete rühm.

Teraapia ajal ja pärast seda võib inimene tunda end väsinult, sest negatiivsete mõttevormide neutraliseerimisega kaasneb lõdvestus. Mida rohkem on vaja parandada, seda enam inimene üldjuhul väsib ehk lõdvestub. Teraapia mõjub kõige tugevamalt kümme esimest päeva. Kuu aega tunneb inimene end suurepäraselt: töö lendab, äri edeneb, otsused ja lahedused tulevad kiiresti ning intuitsioon on hea. Võimalik on tasakaalustada ajupoolkerad ja ajulained, avada tšakraid, puhastada energiavälja ja võimendada käbinääret ja nii edasi.”

Ohvritunne võtab inimeselt palju eluenergiat

Ülle räägib ja samal ajal kontrollib minu ehteid, pannes need kaalu moodi asja peale ja vaadates arvutiekraanile.

“Negatiivsetest mõttevormidest tuleb puhastada see sõrmus ja kõrvarõngad. Teised asjad on puhtad,” nendib ta ja küsib, kas ma tahan teada, millised poolvääriskivid mulle praegu sobivad. Saan teada, et türkiis, lasuriit, suitsukvarts, šungiit, oonüks, roosa kvarts ja kuukivi on neutraalsed ega anna mulle mitte midagi, kuid väga hästi sobivad aventüriin, smaragd, mäekristall ja tiigrisilm. Kõik muutub ajas, kuid olen siin peamiselt selleks, et kustutada mineviku negatiivsed mõttevormid. Võin ju enesega teadlikult tööd teha, aga alateadvuses on salvestunud palju igapäevaelu mõjutatavat kraami, millele ma ligi ei saa.

“Mul on ka eelmiste elude programm, millega vaatan geneetilist stressi. Selle järgi saan kindlaks teha, millised on inimese selle elu soodumused.“

Saan teada, et ma olevat elanud Aasias ja olnud farmer, millega annab seletada kohatisi India naistele omaseid käitumismaneere ja vajadust pista näpud mulda.

„Pärast traumat inimesse jäänud ohvritunne võtab palju eluenergiat. Seda tunnet sul ei ole! Lõpuks ka midagi positiivset”, naerab Ülle. Eneseusaldusega vaja tööd teha, teisi usaldad, see on hea. Seksuaalvõnked korras, õnnetunne ja õnnistuse tunne on olemas. Sisemine laps on pettunud, saadame talle õnnetunnet.“

Tänan ja küsin ukse poole suundudes, et kas mu jalasurin kaob nüüd ära.

“Kohe ei pruugi, kuid kaovad ära mõttevormid, mis selle probleemi võisid tekitada. Jalaprobleem on seotud liikumisega ja inimesed on üldjuhul muutustele vastu. See tuli välja ka sinu võngete analüüsis. Pead elama nii, et süda ja mõistus teeksid koostööd,” seletab Ülle.

“Muutust on vaja! Lase kõigest lahti, võta aeg maha. Puhka! Ole looduses ja lõbusas seltskonnas!” Need Ülle soovitused jäävad mulle pähe kumisema kui mõtlikult kodu poole kõnnin …

 

Loe bioresonantsteraapia kohta lisa Holistika Instituudi kodulehelt või terapeut Ülle Toomeoja kodulehelt.

Ülle Toomeoja kontaktandmed: bioresonantsteraapia@gmail.com ja telefon 53 671 490

Kas artikkel oli kasulik? Liitu uudiskirjaga ja saad kord kuus värsked artiklid oma postkasti…

E-post:

Perekonnanimi:

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga