L.I.F.E. bioresonantsteraapia

14. juuli 2017 | Teised teraapiad, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Inimesel on peale füüsilise keha ka silmaga nähtamatu energeetiline keha ehk aura, mis sisaldab tohutu suurt hulka sellega seotud infot. Välja tasandil on kogu info inimesega kogu aeg kaasas. Selles on tema hetke mõtted ja tunded, ka minevik ja perekonnapärand, selles peegeldub harmoonia ja tasakaaluseisund ning probleemid ja stressipiirkonnad. Just nimelt sellisel infovälja peentasandil töötab L.I.F.E. seade. (Välja teooria kohta saab pikemalt lugeda Lynne McTaggart’i raamatus „Väli”.)

Terapeut kasutab L.I.F.E.’i seadet selleks, et

 • leida kliendi infoväljast üles sundmõtted, traumad ning negatiivsed mõtte- ja käitumismustrid ilma ühtegi küsimust esitamata;
 • kõrvaldada blokeeringud ja taastada tasakaal, mõjutades kliendi infovälja struktuure.

Terapeut räägib seansil kliendist positiivses vormis.

Laps saab teraapia ajal mängida: raamatud, joonistusvahendid ja mänguasjad on kohapeal olemas.

Kuna igal negatiivsel mõttemustril ja programmil on eri sagedusega võnge, näitab seade ise terapeudile, millises eluaspektis on kliendil välja kujunenud negatiivne programm ehk blokeering. Seega ei uuri terapeut kliendilt, mis ja millal on juhtunud. Ühtlasi ei ole vahet, kas klient ise teadvustab blokeeringu põhjusi või ei.

Ülle Toomeoja vastuvõtud toimuvad TALLINNAS Holistika Instituudis (Endla 15, IV korrus).

Vastuvõtu ajad: E kl 8 – 13,  T kl 10 – 15 ja N kl 13 – 18.

Seanssidele saab registreerida e-posti aadressil: bioresonantsteraapia@gmail.com ja telefoni teel numbril 53 671 490.

Loe lisa L.I.F.E bioresonantsteraapia ja Ülle Toomeoja kohta: www.bioresonants.ee

Loe allpool ka P.I.P. seadmest, mis muudab inimese energiavälja ekraanil nähtavaks.

***

Biotagasiside LIFE

L.I.F.E.’i seade on biotagasiside ja elektrofüsioloogilise bioresonantsi põhimõttel töötav seade,millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv CE vastavussertifikaat. Seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina.

Seadet on testitud topeltpimedates uuringutes ning kvaliteedi ja efektiivsuse garantiiks on TÜV SÜD tunnustus (Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuur).

***

Bioresonantsseadmete efektiivsus põhineb lihtsal seaduspärasusel: välja tasandil toimivad infostruktuurid juhivad neid protsesse, mis toimuvad füüsilisel tasandil ehk inimese nähtamatu osa juhib nähtavat. See tähendab, et meie probleemid ja haigused, mis esialgu on kui disharmoonia või blokeering välja tasandil, on olemas ammu enne kui me neid endale teadvustame või otseselt mõne sümptomina oma kehas tunneme.

Võiks öelda, et L.I.F.E. seade töötab nagu selgeltnägija, kes näeb mitte vaid su infovälja vaid oskab sõnastada ka su emotsionaalseid probleeme, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Oskab välja lugeda infot sellegi kohta, millises keskkonnas sa elad, kas su välja on mõjutanud mürgised metallid või su ümber on elektromagnetilised seadmed, mis nõrgestavad seda.

L.I.F.E. seade suudab aga enamat kui selgeltnägija – peale selle, et masin leiab kiiresti üles disharmoonilised kohad su infoväljas, L.I.F.E. seadme keeles negatiivse stressi allikad, oskab seade tasakaalust väljas olevale piirkonnale saata infot, mis selle jälle tasakaalu viib.

Mida L.I.F.E. tähendab?

Living Information Forms Energy – elav info vormib energiat.

Sellega on palju öeldud – elusat infot on võimalik lugeda ja uue info lisamisega seisundit muuta, seda vormida.

L.I.F.E.’-i seadmes on üle 7000 stressinäitaja võnke, mis puudutab inimest ja tema toimimist kehalisel, emotsionaalsel, intellektuaalsel ja vaimsel tasandil. Senini on L.I.F.E.’i seade AINUS omalaadne, mille puhul terapeut saab tegeleda nii kliendi emotsionaalse kui ka vaimse tasandiga. Seade loeb võnkeid mõõtes inimese infovälja ning oskab sõnastada ka tema emotsionaalseid probleeme, andes teavet arvude, protsentide ja kirjelduste kujul.

Seade töötab kahesuunaliselt:

 • kõigepealt leiab see üles normist kõrvalekalded ning
 • seejärel vabastab inimese blokeeringutest ja taastab tasakaalu, mõjutades võngetega infovälja struktuure.

Seansid

L.I.F.E. seadmega teostatavad uuringud ja bioresonantsteraapia sobivad kõigile alates väikelapsest kuni vanurini, sõltumata kehakaalust või soost.

Kuigi L.I.F.E. seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, kuna seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

Ülle Toomeoja vastuvõtud toimuvad TALLINNAS Holistika Instituudis (Endla 15, IV korrus) E kl 8 – 13,  T kl 10 – 15 ja N kl 13 – 18.

Seanssidele saab registreerida e-posti aadressil: bioresonantsteraapia@gmail.com ja telefoni teel numbril 53 671 490.

Loe lisa L.I.F.E bioresonantsteraapia ja Ülle Toomeoja kohta: www.bioresonants.ee

 

NB! Palume seansile soovijatel oma aeg ise broneerida. Ainukese erandina saab teise inimese jaoks seansi aja kirja panna lapsevanem või hooldaja.

*** 

Kui soovid bioresonantsmeetodiga tutvuda, siis on sul erinevad valikuvõimalused:

 

1. BIORESONANTSTERAAPIA SEANSS

 • Blokeeringute tuvastamine ja organismi energeetilise seisundi hindamine.
 • Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine.
 • Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.

Kestvus 1 tund. Hind 60€
Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€

2. BIORESONANTSTERAAPIA KORDUSSEANSID

 • Blokeeringute vabastamine ja tasakaalu taastamine infovälja struktuuride mõjutamise teel.
 • Klient saab seansi tulemused märksõnadena kaasa.

Töö lähtepunktiks on eelmisel seansil saadud informatsioon. Kiirtest annab ettekujutuse kliendi infovälja antud hetke seisundist. Tasakaalustatakse neid infostruktuure ja piirkondi, mis näitavad stressi olemasolu. Vajadusel tehakse lisaks erinevaid teste.

 1. Kestvus 45 minutit. Hind 50€
 2. Kestvus 1 tund. Hind 60€
 3. Kestvus 1,5 tundi. Hind 75€

Energiaväli saab nähtavaks P.I.P. seadmega 

Lisaks L.I.F.E. seadmele toob Ülle Toomeoja kaasa energiavälja pildistamise seadme P.I.P. (Polycontrast Interference Photography). Selle abil on võimalik keha energiavälja arvutiekraanil näha ja seda uurida. Spetsialisti kogenud silm oskab ekraanile kuvatud mustreid ja värve nähes täpselt kindlaks määrata energiaväljas leiduvad stressipiirkonnad. See võimaldab tal kiiresti otsustada, milline organ või kehapiirkond vajab lähemat uurimist mõne L.I.F.E. seadme programmiga või milline probleemide ring vajab tasakaalustamist bioresonantsmeetodiga.

P.I.P. seade aitab näha ja visuaalselt hinnata:

 • inimese energiavälja, meridiaane ja tšakraid ning ka üksikute organite energiavälju.
 • stressis olevaid piirkondi,
 • juba olemasolevaid ja alles tekkivaid stressipiirkondi,
 • paranemise ilminguid,
 • L.I.F.E. seadme abil läbi viidud seansside tõhususust.

Klienti pildistatakse eest, tagant ja külgedelt. Seadme abil saab näha energia liikumist kehas ja kui on vaja energiavälja põhjalikumalt hinnata, siis on lisaks fotodele võimalik teha energiaväljast video. Saadud pildid või videod salvestatakse ning kordusseanssidel saab võrrelda uusi pilte eelnevatega ja sel moel hinnata L.I.F.E. seadmega tehtud seansside tõhususust. Ka klient ise saab salvestatud materjali vaadata.

P.I.P. on rahvusvaheliselt tunnustatud seade, mida kasutakse meditsiiniliste uuringute ja diagnostika käigus, energiavälja seisundi uurimiseks ja erinevate tervendavate tegevuste mõju kiireks hindamiseks. P.I.P. seadet kasutavad mitmed teadustöötajad, tervishoiutöötajad ja erinevad meditsiiniasutused üle maailma.

Seda kasutavate organisatsioonide hulka kuuluvad näiteks: MIT College World Peace Centre, Zoroastrian College, University of Greece, The Centre for Human Energy Field Research, The Psychical Research Group, Anandi Niwas Hospital & Sonography Clinic, The Sai Diagnostic Foundation, The Energy Centre, Exeteris, Essential Energies Londonis.

Kes on terapeut Ülle Toomeoja?

Ülle Toomeoja on elanud viimased 17 aastat Ameerikas ja 2018. aasta augustis asutas ta uue ettevõtte Bioresonants OÜ, mis pakub Bioresonants ja Biofeedback teraapia teenust Eestis.

Ülle on lõpetanud Quantum Biofeedbacki diplomiga Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledži. Registreeritud Kanada Tervishoiuorganisatsioonis (The Canadian Examining Board of Health Care Practitioners) terapeudina.

Algselt keemiku haridusega naine tegutseb nüüd viimased 15 aastat koolitatud biotagasiside terapeudina nii Kanadas kui Ameerikas ning nüüd ja Eestis. Kanadas tunnustavad ta teenuseid enamus kindlustusseltsid, hüvitades kindlustusvõtjale teraapiakulud.

Käesolevaks ajaks on Ülle juures teraapias käinud üle kümne tuhande kliendi nii Ameerikast, Kanadast kui ka Eestist.

Ülle on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste hädade puhul. Tema klientide hulgas on arste, sotsiaaltöötajaid ning äri- ja kontoriinimesi. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv.

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga