Mis on Sinu nõrgad kohad?

20. mai 2013 | Keha, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Janika Vaikjärv

pip_käsi“Kõik minu tulevased haigused on nüüd ette ära võidetud,” usub Janika Vaikjärv pärast L. I. F. E. bioresonantsteraapiaseanssi. Allpool jagab ta oma kogemust.

Vereanalüüs ilma verd võtmata, maouuring ilma sondita, organite seisundi hindamine ilma organit puudutamata, emotsionaalse seisundi kindlakstegemine ilma ühtegi küsimust esitamata – seda ja veel palju enamat võimaldab tänapäevane bioresonantsi põhimõttel töötav tehnika. „Pole ju sugugi paha tutvustus,“ mõtlesin pärast reklaami lugemist ja panin end seansile kirja. Isegi mitte niivõrd sellepärast, et mul miskit väga viga oleks – pigem ikka uudishimust.

Energiaväli kõneleb rohkem kui füüsiline keha

Kõik me teame, et inimesel on peale füüsilise keha ka silmale nähtamatu energeetiline keha ehk energiaväli, mis sisaldab tohutut hulka infot. Meie energiaväljas kajastuvad meie hetkemõtted ja -tunded, aga ka minevik ja pärandid, selles peegelduvad meie harmoonia ja tasakaaluseisund, probleemid ja stressipiirkonnad. Just viimasega L. I. F. E. bioresonantsteraapia tegelebki. Nimelt loeb seade infot, mis aitab määrata meie energiaväljas olevad stressipiirkonnad.

Mind võtab vastu naerusuine terapeut Ülle Toomeoja, kes on viimased 12 aastat elanud Ameerikas. Viimased 4 aastat on ta kasutanud L. I. F. E. seadet oma igapäevatöös. Kui ma miskit hetkel kurdan, siis päikeseenergia puuduse ja väsimuse üle. Kuid mul on juba lennukipilet taskus ja hetkel lasen vaid oma energiavälja lugeda ega kurda terapeudile midagi.

Alustuseks suunatakse mind ruumi, kus asub energiavälja pildistamise seade nimega P. I. P. Särk seljast, kõht paljaks ning mu energiaväljaga pilt ilmub arvutiekraanile – päris ilus ja värviline. Ülle seletab midagi mu kõri, kopsude ja neerude piirkonna kohta. Ekraanilt näen, et need piirkonnad on mu kehal kaetud eredama lillaga kui ülejäänud. Järelikult on seal mingi probleem ja sellega tuleks edasi tegeleda.

Veidi hiljem suunatakse mind mugavalt tugitooli istuma. Mu käte, jalgade ja pea ümber kinnitatakse arvutiga ühendatud kummiribad. Ülle selgitab, millised on minu nõrgad kohad, lubades need tasakaalustada ja blokeeringutest vabastada. Ootan põnevusega, mis minus muutuma hakkab.

Esimene nõrk koht on kõri. Äkki kilpnääre, lasin ju seda ka kunagi kontrollida, kuid alati on ju nii, et kui keha endast märku ei anna, siis ei ole vaja ise seda piirkonda sorkida, arutlen omaette. Teine nõrk koht on kopsud. Kuna mul on köha ja hetkel on Eestis viiruste laine, siis võib seda häda seostada viirustega. Ka olen ma kunagi kopsupõletikku põdenud ja sellestki võib mingi jälg alles olla. Aga et ka neerud on mu nõrk koht, tuleb üllatusena. Vaikse surinaga jookseb energiaimpulsside voog mulle kehasse. Ma ei näe, mida Ülle ekraanil vaatab ja teeb, kuid jutt on usutav ja enesetunne hea. Selgub, et aktiveerimist vajab ka mu soolestik. Saan juhised, milliseid ensüüme peaksin sööma ja millist teed jooma.

Ülle selgitab, et meie probleemid ja haigused kajastuvad meie väljas disharmoonia või blokeeringuna juba ammu enne haigussümptomite ilmnemist. Seega on mu tulevikuhädad, mida ma täna veel ei tea, loodetavasti ette võidetud. Vähemalt ma usun nii.

Tšakrate aktiveerimine

Kõige huvitavam tundub mulle aga tšakrate lugemine ja nõrkadele kohtadele impulsi andmine ehk tasakaalustamine. Selgub, et minu südametšakra on kinni ja meeletu kurbus istub mu sees. Seda tšakrat tasakaalustas Ülle tugevasti. Lisaks loeb tark aparaat välja, et mul on probleeme inimeste usaldamisega. Eks see ole tõsi, sest kui oled ettevõtja ja sul on õlgadel iga päev suur koorem, on ju vaja selles keerulises maailmas toime tulla. Kogu protsess on meeldiv ja rahulik.

Ülle teeb märkmeid paberile, mille ma ka hiljem endaga kaasa saan. Paberile on märgitud minu energiaväljas olevad kohad, millele ta n-ö punkte andis. Lühidalt, see aparaat luges mind peast varvasteni läbi ja niipea kui leidis mõne koha, mis tavapärasest erines, sai seda piirkonda tasakaalustatud ning energeetilistest blokeeringutest vabastatud.

Võiks öelda, et L. I. F. E. seade töötab nagu selgeltnägija, kes ei näe mitte üksnes inimese infovälja, vaid oskab sõnastada ka emotsionaalseid probleeme, negatiivseid uskumusi ja mõttemustreid. Oskab välja lugeda infot sellegi kohta, millises keskkonnas sa elad, kas su välja on mõjutanud mürgised metallid või on su ümber elektromagnetilised seadmed, mis sind nõrgestavad.

Igatahes viskasin ma pärast seda seanssi oma magamistoast välja kõik elektroonsed vidinad ja kohe tuli parem uni. Ma ei tea miks, aga keerasin ümber ka voodi. Lihtsalt tundsin, et pean seda tegema.

Kuna ma ei teadnud varem, mis mu sisemuses toimub, siis ei oska ma seda ka nüüd, nädalaid hiljem, hinnata. Aga usun, et teraapiaprotseduurid aitasid ja eks usk ongi kõige olulisem. Konkreetne muutus on see, et kui ma varem tundsin kõris aeg-ajalt poomistunnet, siis see on küll hetkel kadunud. Ning lõpetuseks – lahkusin poolteist tundi kestnud seansilt teadmisega, et L. I. F. E.-seade leidis disharmoonilised kohad mu infoväljas üles ja mu negatiivse stressi piirkonnad viidi jälle tasakaalu.

Loe lisaks: www.bioresonantsteraapia.ee

MIS on L.I.F.E.?

L. I. F. E.- süsteem tuvastab kehas pinged ja stressikolded elektromagnetilisel tasandil. Seade töötab peenenergeetiliste vibratsioonidega, hõlmates nii iidset Hiina kehameridiaanide süsteemi kui ka uusi teadmisi kvantfüüsikast kehavälja kohta. Kehas ringleb energiavoog, mis ühendab omavahel igat rakku, elundit, mõtet ja tunnet. Organism ja selle protsessid on nagu suur kommunikatsioonisüsteem, kus kõik on omavahel seotud ja vastastikku mõjutatav. L. I. F. E.- süsteem tuvastab blokeeringud selles energiavoos ning saadab kehale vajalikke elektromagnetilisi signaale, et neutraliseerida stressikolded ja taastada tasakaal. Kuigi L. I. F. E.-seade on saanud Euroopa Liidu ekspertide ja meedikute tunnustuse, ei asenda bioresonantsteraapia arstiabi, sest seadme abil ei panda meditsiinilisi diagnoose ega ravita haigusi.

Ülle Toomeoja on elanud viimased 12 aastat Ameerikas. Esialgu keemiku haridusega naine tegutseb nüüd koolitatud biotagasisideterapeudina nii Kanadas kui ka Ameerikas ning kasutab oma töös L. I. F. E. bioresonants- süsteemi. Kanadas on bioresonantsi meetod klientidele iseäranis kättesaadav teraapiavorm, sest kohalik tervisekindlustus hüvitab seansid. Ülle on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste tervisehädade puhul. Tema klientide hulgas on arste, sotsiaaltöötajaid ning äri- ja kontoriinimesi. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liiga traumeeriv.

Oma seanssidel konsulteerib Ülle kliente ka toitumise teemadel. Ta on veendunud elusa toidu propageerija – vähemalt 70% meie söögist peaks moodustama toortoit. Huvi korral loe lisaks: www.biofeedbackamerica.com ja www.life-sys.com.

Oma kogemusi jagavad terapeut Ülle Toomeoja kliendid

Lahutasin üheksa aastat tagasi oma abielu. Mind jäeti maha kahe väikese lapsega. Mu abikaasa läks elama mu parima sõbranna juurde ja ma ei suutnud neile andestada. Vihkasin neid mõlemaid. Mu ema soovitas minna L. I. F. E.- teraapiasse. Ilma minust midagi eelnevalt teadmata oskas terapeut esimesel kohtumisel ütelda, et mul on probleem armastuse ja andestusega. Terapeut väitis, et peab oluliseks esimesel seansil just nende probleemidega tegeleda. Pärast seanssi tundsin end väsinuna ja läksin kodus kohe magama. Hommikul ärgates nutsin ja seejärel tundsin kergendustunnet. Midagi minus oli muutunud. Tundsin armastust ja soovisin seda jagada. Sama päeva õhtul helistasin oma eksabikaasale ja sõbrannale. Ütlesin, et armastan neid mõlemaid ja soovin neile kõike parimat. Teisel seansil tasakaalustas terapeut mu viha ja vihkamist ning rõõmutunnet. Pärast seda hakkasin inimestega rohkem suhtlema ja leidsin endale uusi sõbrannasid. Hakkasin tundma rõõmu pisiasjadest, nagu ilus ilm, hea söök jms.

Anita (45), Syracuse NY

***

Pärast lahutust olin ma meessoos väga pettunud. Ma ei sallinud mehi ja lükkasin tagasi kõik lähenemiskatsed. Tundsin end õnnetu ja üksikuna. Minu enesehinnang oli väga madal. Kuulsin L. I. F. E.- teraapiast teistelt holistilistelt terapeutidelt ja otsustasin minna Ülle juurde. Esimesel seansil tasakaalustati L. I. F. E.- seadmega minu emotsionaalset seisundit (enesehinnang, vihkamine, armastus). Paar päeva pärast seanssi tundsin, nagu oleks raskus mu õlgadelt maha võetud. Tundsin kergustunnet südames ja laulsin. Nädal hiljem tutvusin ma ühe mehega. Hakkasime internetis kirjutama ja saime kokku. Meil tekkis lähedane suhe. Olin üllatunud, et suutsin pärast pikki aastaid taas armuda. Teisel seansil tasakaalustati mu hirme, usalduse- ja rõõmutunnet. Tänasel päeval elan koos leitud kaaslasega ja olen väga õnnelik.

Charlotte (52), Syracuse NY

***

Olin väga tagasihoidlik. Kartsin inimestega suhelda. Kaotasin kõnevõime, kui keegi midagi minu käest küsis. Ma ei leidnud endale sobivat tööd, mis oleks mulle meele järele olnud. Enamiku elust olen olnud töötu. Otsustasin minna L. I. F. E. – teraapiasse. Esimesel seansil sain masina analüüsist teada, et mul on madal enesehinnang ja see on päritud geneetiliselt. Selle tasakaalustamine võttis kaua aega. Terapeut ütles, et ei saa enne lõpetada, kui mu enesehinnang on tasakaalus, ning oli valmis minuga töötama kas või järgmise hommikuni. Niisuguse tasakaalustamisega veetsime kogu esimese seanssi. Pärast seanssi ma tundsin, et soovin oma elu muuta ja mul on selleks energiat. Esimese asjana otsustasin muuta oma välimust. Ostsin uut stiili riided ja läksin juuksuri juurde. Järgmisena hakkasin aktiivselt tööd otsima automüügifirmades, sest mulle meeldib tegeleda autodega. Leidsin endale sobiva töö. Teisel seansil tasakaalustas terapeut minu emotsionaalseid konflikte, hirmu-, armastuse- ja rõõmutunnet. Pärast seda tundsin niisugust kergendust, nagu oleks kivi südamelt langenud. Paar nädalat hiljem leidsin endale pruudi. Mul ei ole tõsist suhet varem naistega olnud. Mu elu muutus täielikult. Olen tänulik Üllele ja räägin ka teistele oma lugu sellest, mis minuga juhtus pärast L. I. F. E. seanssi.

John (30), Syracuse NY

***

Mind on vaevanud kõrvade undamine (tinnitus) viimased kuus aastat ja ma ei ole saanud sellepärast magada. Olen külastanud mitmeid arste ja spetsialiste, kuid abi ei ole saanud. Arstid ütlevad, et ma kujutan vaevust endale ette ja mul ei ole midagi viga. Sel aastal läks kõrvade undamine tugevamaks ning pereliikmed tahtsid mind viia psühhiaatri juurde läbivaatusele. Kuulsin oma holistilise arsti käest L. I. F. E.- teraapia kohta ja panin endale aja kirja. Pärast seanssi vähenes mu kõrvade undamine samal õhtul umbes 70% ja ma sain öösel magada. Olin selle üle väga õnnelik. Pärast seda külastasin terapeuti veel paar korda. Kolmanda korra järel mu kõrvade undamine lakkas täielikult.

Isabella (67), Chicago IL

***

Mul on olnud viimased kolm aastat depressioon. Olin apaatne – ma ei suutnud midagi teha ega tahtnud kedagi näha. Pärast tööd istusin kodus ja põhiliselt magasin. Tarvitasin erinevaid ravimeid. Soovituse põhjal pöördusin L. I. F. E.-teraapiasse. Mõni päev pärast esimest seanssi tundsin endas uut energiat. Koristasin kodu ära ja tundsin, et tahan ette võtta midagi huvitavat. Otsustasin minna sõpradega matkale. Matkal olles tundsin kergust ja vabanemise tunnet. Nautisin loodust ja tundsin, et olen osake sellest. Hakkasin iga nädala lõpul väikseid loodusmatku tegema. Pärast teist seanssi tekkis mul soov tegeleda kunstiga. Hakkasin joonistama looduspilte. Leidsin endale kaks hobi korraga – looduses viibimise ja looduspiltide joonistamise. Pärast kolmandat seanssi tundsin, et suudan inimesi võtta sellistena, nagu nad on, koos positiivsete ja negatiivsete iseloomuomadustega. Samuti leidsin endale rohkem sõpru ja mõttekaaslasi. Hakkasin aktiivselt osa võtma mitmesugustest üritustest. Ma ei vajanud enam antidepressante. Olen leidnud endale hobid ja tunnen end õnnelikuna, et mu elu on muutunud.

Frank (46), Syracuse NY

 

Artikkel ilmus ajakirjas “Psühholoogia Sinule”, mai 2013.

Kas artikkel oli kasulik? Liitu uudiskirjaga ja saad kord kuus värsked artiklid oma postkasti…

E-post:

Perekonnanimi:

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga