L.I.F.E. bioresonantsteraapia esimest korda Eestis

3. dets. 2011 | Instituudist, Keha, Teraapia, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Novembris 2011 tutvustas Ülle Toomeoja Holistilise Teraapia Instituudis L.I.F.E. bioresonantsteraapiat. Ameerikas arendatud ja Saksamaal toodetud masina abil saab tasakaalustada mitmesuguseid füüsilisi ja psüühilisi probleeme. Tasakaalustada saab nii akuutseid kui kroonilisi tervishäireid. Lisaks annab see tundlik seade inimesele aimu sellest, mis organismis toimub, kuid mis pole kehatasandil veel väljendunud, aidates sellega ennetada terviseprobleeme.

Biotagasiside LIFEL.I.F.E süsteem on elektro-füsioloogiline bioresonants seade, millele on väljastatud Euroopa Liidus kehtiv EC vastavussertifikaat. Seade on registreeritud 2A klassi meditsiinilise instrumendina. Seadet on testitud topeltpimedates uuringutes ning kvaliteedi ja efektiivsuse garantiiks on TÜV SÜD tunnustus (Saksamaa Tehnilise Kontrolli Agentuur).

L.I.F.E. süsteem tuvastab kehas pinged ja stressikolded elektromagnetilisel tasandil. Seade töötab peenenergeetiliste vibratsioonidega, hõlmates nii iidset Hiina kehameridiaanide süsteemi kui ka uusi teadmisi kvantfüüsikast kehavälja kohta. Kehas ringleb energiavoog, mis ühendab omavahel igat rakku, elundit, mõtet ja tunnet.

Organism ja selle protsessid on nagu suur kommunikatsioonisüsteem, kus kõik on omavahel seotud ja vastastikku mõjuomav. L.I.F.E. süsteem tuvastab blokeeringud selles energiavoos ning saadab kehale vajalikke elektromagnetilisi signaale, et neutraliseerida stressikolded ja taastada tasakaal.

Ülle Toomeoja on elanud viimased 12 aastat Ameerikas. Algselt keemiku haridusega naine tegutseb nüüd koolitatud biotagasiside terapeudina nii Kanadas kui Ameerikas ning kasutab oma töös L.I.F.E. bioresonants süsteemi. Kanadas on see meetod klientidele iseäranis kättesaadav teraapiavorm kuna kohalik tervisekindlustus hüvitab seansid.

Ülle on selle meetodiga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate füüsiliste ja psüühiliste tervisehädade puhul. Tema klientide hulgas on arste, sotsiaaltöötajaid ning äri- ja kontoriinimesi. Tema juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine oleks tõenäoliselt liigselt traumeeriv. Oma seanssidel konsulteerib Ülle kliente ka toitumise teemadel. Ta on veendunud elusa toidu propageerija – vähemalt 70% meie söögist peaks moodustama toortoit.

 

Ülle Toomeoja

Ülle Toomeoja võtab kliente vastu Holistika Instituudis. Lisainfot saab telefoninumbril 53 671 490 või e-posti aadressil: bioresonantsteraapia@gmail.com.

 

Huvi korral loe lisaks:

Loe ka neid postitusi:

Telli meie uudiskiri

Blogi artiklite teemad

Regressiooniteraapia bänner

Koostööpartnerid

 

 

 

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga