Kuidas luua endale õnnelik elu?

8. märts 2020 | Artiklid, Psühholoogia, Teraapia

Postituse autor: Marina Paula Eberth

Marina Paula Eberth

Holistiline treeningMida sa vastad, kui keegi sinult küsib: „Kuidas läheb?“. Kas „Normaalselt!“? Sa ei pea leppima eluga, mis on talutav, kui saab elada palju paremini. Mida selleks teha? Õpi tundma võtteid, mis aitavad iseenda juurde koju, kooskõlla iseendaga.

Mida tähendab „ei ole enda juures kodus“? Su tähelepanu on kogu aeg endast väljaspool, kõigi nende tööde ja tegemiste juures, millega sa tahad hakkama saada. Sa elad oma peas, ei märka väsimuse märke ja keha annab oma puhkusevajadusest märku mõne valu või haigusega. Sa elad teiste inimeste ja eesmärkide täitmise nimel. Inimlik ja hea on teisi aidata, aga kui sa iseendale piisavalt aega ei anna, on su enda aku ühel hetkel täiesti tühi. Ja siis pole sul midagi teistele anda. Sa ärritud kergesti ja su ootamatud plahvatused teevad lähedastele haiget.

Igaüks saab olla oma elu peremees. Elu muutmiseks on vaja teha muutusi sisemaailmas ja just siit leiame me muutusteks vajalikud ressursid. Holistika Instituudi koolitused ja holistiline regressiooniteraapia toob inimesed tagasi iseenda juurde. Instituudi moto on „Iseenda parimaks väljaandeks!“. Iga inimene on omamoodi ja eriline, teist sellist pole olemas. Igaühest võib saada tema ise parimal võimalikul moel. Selline inimene on endaga kontaktis, ta julgeb teha valikuid, mis on kooskõlas tema sügavama olemusega. Õnneliku inimese kõrval on teisedki õnnelikud.

Viis nõuannet, kuidas saada parem kontakt iseendaga ja luua endale õnnelikum elu?

  1. Muutes oma mõtlemist, muudad maailma. Kui sa olukorda muuta ei saa, siis muuda vaatenurka!
  2. Leiad seda, mida otsid. Otsid elust positiivset ja ilu, leiad selle! Otsid muret ja vaeva, leiad ka selle! Sea endale positiivne visioon ja luba heal oma ellu tulla!
  3. Kui oled tasakaalus ja tunned oma piire, lood enda ümber head ja õnnelikud suhted. Vaata ausalt otsa oma piiridele ning ära lase teistel neist üle astuda!
  4. Loo endale rahuhetki, et kuulata oma sisehäält. Kui on raske, küsi julgelt abi sõbralt või healt terapeudilt!
  5. Võta endale aega oma huvidega tegelemiseks. Vähemalt kord nädalas tee seda, mis sulle tõeliselt meeldib – see taastab su energiavarud ja loob elurõõmu.

Kas artikkel oli kasulik? Kui tellid uudiskirja, saad kord kuus põnevad artiklid ja koolitusuudised oma postkasti. Soovin tellida uudiskirja:

E-post:

Perekonnanimi:

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga