Podcast: Kuidas armastada iseennast?

2. märts 2021 | Armastus, Artiklid, Podcastid, Psühholoogia

Postituse autor: Marina Paula Eberth
Holistika Instituudi juhataja Marina Paula Eberth oli külaliseks ajakirja “Eesti Naine” podcastide sarjas „Vaimse tervise heaks.“ Podcasti juhib näitleja ning praktiseeriv psühholoog Rita Rätsepp.
Podcasti teemaks oli seekord oluline küsimus: “Kuidas armastada iseennast?” Marina räägib saates enda teekonnast ja kogemusest, kuidas tema jõudis enda armastamiseni.
Marina viib saates läbi ka meditatsiooni, kuidas leida enda sees armastuse tunne. Mida tegelikult tähendab enda armastamine ja kuidas selleni jõuda. Miks iseenda armastamist meil üldse vaja on ja mis meid siis takistab. Sisemine kriitik meie sees. Olla sõltumatu ja olla vaba, olla mina ise. Kui me tahame tunda ennast hästi, olla rõõmsamad, enesekindlamad ja paremini hakkama saavad inimesed, siis mida me peaksime selleks ette võtma. Aktsepteerida oma vigu. Me kõik eksime ja keegi pole täiuslik. Iseenda armastamine on kõige parem sõltuvus.
Salasõna "Armastusega iseendale" Salasõna "Parim päev" meditatsioonide albumEnda armastamise teekonnal on abiks ka inspireerivad Salasõna meditatsioonid plaadilt “Armastusega iseendale”.
Sel plaadil juhib Salasõna sind meditatsioonidele, mis aitavad sul endasse uskuda, end väärtustada ja armastada.

 

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga