Hallo, Kosmos! Martin Kruusvall

18. veebr. 2013 | Armastus, Pere, Psühholoogia, Suhtlemine

Postituse autor: Martin Kruusvall

Veebruar 2013

Hallo_kosmosRaadio 2 saate “Hallo, Kosmos!” (nr 117) külaliseteks on holistiline terapeut Martin Kruusvall ja suhtenõustaja Tiina Tiitus. Saate teema on: “Õnneliku suhte saladus – naise ja mehe rollid praeguses segases maailmas”.
Saatejuht on Ingrid Peek.

Kuula saadet ERR Raadio 2 arhiivis või laadi alla.

Loe ka saate tutvustust.

Terapeut Martin Kruusvall arvab, et tugev inimene on see, kes julgeb endale tunnistada, et on hetkel ummikus ja vajab abi, mis on esimene samm positiivsete muutuste poole. Tema enesearengu teekond algas üle viieteistkümne aasta tagasi ja viis teda erinevate Õpetajate juurde, sealhulgas India pühakud ja Himaalaja mungad. Aastate jooksul on ta praktiseerinud mitmeid enesearengu tehnikaid ja meditatsioone ning õppinud erinevaid teraapiaid – metameditsiini, hüpnoteraapiat, holistilist teraapiat. Kõik tema elusündmused, nii võidud kui ka suured kaotused, on olnud tema jaoks kui eksamid, mis on talle tõestanud, et vaimsed ja psühholoogilised tarkused toimivad.

“Kaasaja suhete põhiprobleem on see, et mehed ei suuda võtta vastutust ei enda ega oma pere eest ja kannatamatud naised võtavad ise kähku selle vastutuse enda õlule. Lahendus pole kerge. Naine peab selleks teadvustama ning vastu võtma oma missiooni, et ta on maailmas armastuse ja harmoonia maaletooja. Ja mees peab lisaks eesmärkidele sõita läbi Tartu maraton ja sattuda Äripäeva dividendimiljonäride edetabelisse lisama ka eesmärgi saada Tõeliseks Meheks,” arutleb sel teemal suhteterapeut Martin Kruusvall.

Saates selgub:

  • Mis teeb mehed õnnelikuks, mis naised?
  • Millised on naise ja mehe rollid praeguses segases maailmas?
  • Kas suhtega saab ja peab tööd tegema või mitte?
  • Milles seisneb naiselikkus, milles mehelikkus?
  • Kuidas armukadedusega hakkama saada?
  • Milline on õnneliku lähisuhte valem?

Kas saade oli kasulik? Liitu uudiskirjaga ja saad kord kuus värsked uudised ja artiklid oma postkasti…

E-post:

Perekonnanimi:

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga