Elurõõm ja tänulikkus toovad eluenergia ja tervise

15. mai 2018 | Artiklid, Keha, Psühholoogia, Teraapia, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Autor: Liisi Moorasaar-Goercke

Head mõtted annavad meile julgust ja elurõõmu, samas viivad halvad mõtted eluenergiat allapoole ja teevad haigeks. Ometi pendeldame kahe poole vahel ja elurõõm, tänulikkus ning õnnetunne tunduvad kohati kättesaamatud. Uus bioresonantsteraapia suund lubab negatiivsed mõttemustrid kiirelt ja efektiivselt neutraliseerida, et ruumi saaks tekkida uutele ja positiivsetele mõtetele.

Ülle ToomeojaKohtun Holistika Instituudis Kanada Tervishoiuorganisatsiooni poolt registreeritud kvant-biotagasiside terapeut Ülle Toomeojaga, kes omandas kutse Kanada Rahvusvahelise Holistiliste Uuringute Kolledžis. Olgugi, et temasuguseid on maailmas kokku vaid seitse ja see tekitab mõningat aukartust, on ta oma kabineti uksel tervitades sõbralik ja soe. Kamandab kõigepealt särgi seljast võtta ja klõpsutab P.I.P. seadme abil paar energiavälja pilti. Need annavad talle infot energiaväljas olevatest traumadest ja võõrenergiatest – üldisemalt öeldes juurpõhjustest, millega järgneva pooleteisttunnise teraapia käigus enim tegeleda.

“Ärevus ja hirm on sinu juurpõhjus – need kurnavad su seedimist ja neerupealseid. Pead ise hakkama oma elu muutma,” teatab Ülle kiirelt ja mina vaid noogutan kinnitamaks, et kirjeldus vastab mulle täpselt. “Kuidas elu aga muuta?” küsin ja Ülle juhatab mind selle peale mugavasse tugitooli, kinnitades pea, randmete ja pahkluude külge kummiribad, mille juhtmed jooksevad L.I.F.E.-nimelisse võnkeseadmesse. Selle abil loetakse bioresonantsteraapia seanssidel inimese infoväljast tema mõtteid ja tundeid, perekonnapärandit ja minevikust pärit traumasid kliendilt küsimusi esitamata. Seansil vabastab Ülle blokeeringud ning taastab tasakaalu infovälja struktuuride mõjutamise teel. Pärast seanssi ei teki sundmõtteid ega traumasid meenutades emotsionaalseid pingeid ning saadakse elus edasi liikuda.

Seade tuvastab kokku ligikaudu 7000 erinevat võnget ja üldiselt teab see Ülle sõnul inimesest endast paremini, millised neist kõige enam vaimses ja füüsilises tervises probleeme põhjustavad. “Käsitlen klienti kui eluenergiat ja võnkeid. Kui su eluenergia on tugev, siis see tähendab, et sinu tervis on hea ja sa oled positiivse ellusuhtumisega. Kui eluenergia on nõrk, siis hakkab kõik tasakaalust välja minema ja sellest arenevad välja füüsilised haigused. Kõik meie tunded ja mõtted on võnked ning ma neutraliseerin negatiivseid mõttevorme seadme abil. Kui klient tuleb, siis vaatan üle teda kõige rohkem segavaid negatiivseid mõttevorme ehk juurpõhjusi millesse on ta kinni jäänud. Arvutiekraan näitab kenasti kõik need mõttevormid ette numbrite skaalal 0-100,” selgitab Ülle ja teatab: “Sinu sisemine laps on 55 – see mulle ei meeldi. See sisemine laps on pettunud ja tahab saada rohkem õnnetunnet, nii-et saadame sinu sisemisele lapsele seda!” Järgmiseks klõpsab ta hiirega ekraanil olevale nupule, millega saadetakse mulle läbi juhtmete võnkeid juurde ja number hakkab järjekindlalt tõusma – ühte võnget saab nimelt neutraliseerida ainult läbi teise spetsiifilise võnke. Ülle lisab: “Ma pean nägema siin numbrit 85 või rohkem – siis on see negatiivne mõttevorm tasakaalu saadud.”

Kontakt sisetundega

Ülle sõnul mõtleme me iga päev ligikaudu 90% ühtesid ja samu mõtteid – paljud mõtted on negatiivseid nagu muretsemine, hirm hakkama saamise ees ja mida kõike halba võib juhtuda, jne. “Kõik, mida sa mõtled rohkem kui 17 sekundit, läheb üle võnkeks. Mida rohkem sellele mõelda, seda tugevamaks see võnkeamplituut läheb ja nii tekivadki sundmõtted, mis hakkavad aegamisi meie eluenergiat allapoole viima. Kui suuremad sundmõtted on välja saadud, siis inimene ei mõtle oma mineviku traumade või ebaõnnestumiste peale ning saab elus julgemalt edasi liikuda. See on nagu arvuti mälupulga puhastamine vanast infost. Samuti leiab inimene taas kontakti oma hinge ja sisetundega, mis juhatab õigele teele,” selgitab ta. Hea uudis on Ülle sõnul aga see, et kui mõelda positiivselt, kinnistub ka see mõttemuster, meie eluenergia hakkab taas tõusma ja elu positiivselt mõjutama.

“Peab tegema rohkem selliseid asju, mis toovad rõõmu ja naudingut. Eriti hästi maandab pingeid looduses viibimine, aga sobib ka kõik muu meeldiv, olgu selleks siis hea söök või muusika, kvaliteetaeg lähedaste ja lemmikloomadega. Postiivsed inimesed on meie ravim! Sisemine laps tahab mängida, olla humoorikas ja lapsemeelne olenemata elueast. Kõige tugevama eluenergia annavad elurõõm, armastus ja tänulikkus. Eluenergiat võtab kõige enam apaatia, sealt järgmistena kurbus, melanhoolsus, hirm muutuste ees ja andestamatus,” teab Ülle.

Vaimne areng

Ülle sõnul oleme kõik sündinud siia ilma selleks, et vaimselt areneda. Ja nii kurb kui see ka poleks, siis põhiliselt vaimselt areneme ainult läbi emotsionaalsete traumade. Seega siidpatjadel istuda pole ka mõtet, on ta veendunud. “Oluline vahe on selles, et me kas täname seda inimest või olukorda, mis meile traumasid põhjustas ja meid arendas, või asendame selle ohvritundega, mis segab edasi liikuda. Vaimne areng toimubki siis kui üks etapp on möödas ja sa ei jää sinna kinni ning lähed edasi.

Kogu aeg peab olema elus elevust ja põnevust, et midagi uut õppida,” juhendab ta. Niisamuti soovitab Ülle olla koos nende inimestega, kes meie arengut toetavad. Kui näiteks elukaaslasega ühel sagedusel enam ei resoneeruta ja teineteist ei toetata, siis tuleb olla koosoldud aja eest tänulik ning teha viisakas lahkuminek. Võibolla oleks vaja anda nii endale kui ka teisele uus võimaluse olla õnnelik kellegi teisega.

“Kui elus on tänulikkust ja armastust iseenda ja kõikide teiste vastu, resoneerub inimene juba sellisel sagedusel, et mitte miski ei tekita asjatut draamat ja õnnetunne on täielik. Igal pool küll räägitakse, et ole rõõmus, aga õige on öelda, et olen rõõmus – vot see on õige võnge!” teab Ülle omast käest. Samamoodi oleme me tema sõnul harjunud rääkima kõigest, mis meile ei meeldi, aga selle asemel tuleb rääkida sellest, mis meeldib. Ülle sõnul on kõige edukam teha koostööd selliselt, et tema vabastab kõigepealt negatiivsed mõttevormid, blokeeringud ja taastab tasakaalu ning psühholoog, holistiline terapeut või mõni teine spetsialist juhatab inimese taas positiivsele tulevikule keskenduma. Sellist koostööd teeb Ülle tihti teiste terapeutidega.

Elumuutused

Ülle on bioresonantsteraapiaga saavutanud suurepäraseid tulemusi väga erinevate psüühiliste, aga ka füüsiliste hädade puhul. Tema sõnul on ligikaudu 80% meie füüsilistest probleemidest tekkinud negatiivsete mõttevormide ja traumade tõttu. Ülle juurde suunatakse ka vaimse ja füüsilise vägivalla all kannatanud inimesi, sealhulgas lapsi, kelle puhul psühhoteraapia kasutamine võib olla liigselt traumeeriv. Ta on aidanud üle 10 tuhande kliendi – peamiselt Kanadas, USAs ning nüüd ka Eestis. Elumuutused on olnud Ülle sõnul pärast teraapiat enamasti suured: kliendid on astunud välja aastakümneid kestnud vägivaldsetest suhetest, vahetanud ameteid, leidnud kauaigatsetud armastuse, enesekindluse, hingerahu ja muud olulist, ka on abi saanud erinevate arenguhäiretega lapsed.

Selle kõrvalt on Ülle ka aastakümneid naturaalsete tervise toodete firma Farmakoni juht Eestis. Ta asutas 2006. aastal ka Ameerika Ühendriikides ettevõtte EartHerbs, kus jätkati toidulisandite, ekstraktide ning looduslike nahahooldustoodete tootmist.

Bioresonantsteraapiasse soovitab Ülle tulla kõigil, sest elu ongi stress ja ei või iial teada, millise terviseprobleemi taha on tegelikult peidetud minevikutrauma, andestamatus, hirm lapsepõlvest, allasurutud viha või mõni muu negatiivne mõttevorm. Põnevast teraapiakogemusest jäid mulle kõige enam kõlama Ülle sõnad, et me ise oleme loojad ja loome oma elu enda mõtetega – saab sellest siis põrgu või paradiis. Teraapia ajal ja pärast seda tundsin end väsinult, kuid Ülle sõnul ongi see tavaline, sest negatiivsete mõttevormide neutraliseerimisega kaasneb lõdvestus. Reserveeritud eestlasele, nagu mina, hakkab Ülle sõnul teraapia päriselt mõju avaldama 4-5 päeva pärast ja pärast seda tunneb inimene end suurepäraselt: töö lendab, äri edeneb, otsused ja lahedused tulevad kiiresti ning intuitsioon on hea.

Ülle Toomeoja võtab vastu kliente Holistika Instituudis. Lisainfo leiad: www.bioresonants.ee

Artikkel ilmus ajakirjas Tervis Pluss märtsis 2018

Kas artikkel oli kasulik? Liitu uudiskirjaga ja saad kord kuus värsked artiklid oma postkasti…

E-post:

Perekonnanimi:

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga