Alkeemia Podcast: Anneli Urge “Teraapilised vestlused”

7. veebr. 2022 | Podcastid, Psühholoogia, Tervis

Postituse autor: Anneli Urge

Alkeemia Podcasti külaline on suurte kogemustega psühholoog, koolitaja, holistilise regressiooni terapeut ja armastatud õppejõud Heili Laido. Räägime kui oluline on tunda iseennast ja teadvustada, et meil on alati õigus valida. Valida saame ka oma tundeid ja reaktsioone ning seda, mis infot me endale sisse kallame. Oluline on see, kuhu oma tähelepanu suuname, sest sinna, kuhu läheb tähelepanu, läheb ka energia.

Arutleme, kuidas säilitada vaimset tasakaalu kriisi tingimustes? Kuidas mõjutab infomüra ja hirmutavate sõnade jõud meie vaimset tervist ja kuidas kahjulikke mõjutusi vältida? Kuhu oma muredega pöörduda? Kas antidepressandid lahendavad meie probleemid ära või leevendavad vaid sümptomeid? Avastame, kuidas mõjutavad meie suhted vanematega, vanad suguvõsamustrid ja uskumused meie elukäiku ja kes vastutab meie täiskasvanuelu ebaõnnestumiste eest. Kuuleme, kuidas tervendada oma lapsepõlve hingehaavu ja kui efektiivsed on selleks holistilise regressiooniteraapia meetodid.

Kuula podcasti siit: https://alkeemia.delfi.ee/artikkel/95706845/kuula-alkeemia-podcasti-anneli-urge-teraapilised-vestlused-holistilise-regressiooni-terapeut-heili-laido-ma-soovin-et-inimesed-elaksid-paremini 

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga