Vali õnnelik elu!

12. jaan. 2021 | Psühholoogia

Postituse autor: Sirje Sikmann

Elu… mida kõike see lühike sõna sisaldab: argipäeva, rõõmu, kurbust, leina, õnne, õnnetust, ekstaasi, mängulisust, seksuaalsust ja palju, palju muud.

See sõna koosneb meist ja meie temast. Selle sõna tähendus on igaühe jaoks  erinev ning saab alguse koos meiega ning kaob koos meiega.

Minu kui holistilise terapeudi jaoks, on sellel sõnal eriline tähendus, kuna valisin ELU siis, kui ees tundus olevat kuristik. Olen oma elus kogenud imelist emaks olemist, joovastavat armastust, tunda saanud surma hingust ja leina sügavust ning reetmist. Tänu Holistika Instituudile olen taas leidnud iseennast.

Kas oled mõtisklenud, miks tulevad Sinu teele valed inimesed, miks mõned olukorrad Sinu elus korduvad, miks Sind saadab ebaõnn? Kuidas Sulle tundub, kas need olukorrad Sinu elus on juhused, või on nendel mingi tähendus? Kas tunned, et Sul on nendest olukordadest õppida või leiad, et saatus on Sinu suhtes ebaõiglane? Tavaliselt ei anta meile rohkem kanda kui kanda jõuame. Kas oled mõelnud, et igast hullemastki olukorrast on väljapääs ning iga keeruline olukord Sinu elus sisaldab loovuse seemneid? Jah, tõesti, loovuse seemneid. Vaatad üle oma kogemuste pagasi, teed kindlaks, mida Sa kõige enam teha tahaksid, hindad oma võimalusi ja nii lihtne see ongi!  Kindlasti mõtled nüüd, et mis tal viga targutada, lihtne!  Olen nõus, kuid kas lihtne peab olema ka kerge? Kindlasti mitte! Iga uus teekond on veidi hirmutav, konarlik ja keerukas. Nii ka teekond iseendani. Kiidan igas vanuses inimesi, kes selle teekonna ette on võtnud, sest tagasiside on 100%-selt positiivne. Kõik, nii naised kui mehed, kes on läbinud koolituse „Holistiline treening – pühenda aasta iseendale“, on positiivselt meelestatud. See on aeg, mil õpid ennast tundma; saad aru, miks valed inimesed Su teele satuvad; miks on üks või teine sündmus Sind külastanud; mis on see, mida enda juures muuta; milliseid uskumusi omaks võtta ja millised unustada, ümber sõnastada. Elu on elamist väärt!  Sinu ülesanne on leida enda jaoks see õige tee, Sinu õnneliku elu tee. Kas kõlab hästi?

Võin oma kogemuse põhjal öelda, et kunagi pole hilja endaga tegeleda. Olen tänulik, et mulle on antud võimalus olla abiks iseenda leidmisel paljudele teelolijatele.

Just nüüd, kui maailm meie ümber on tundmatuseni muutunud, on õige aeg alustada iseendast, leida ennast ülesse selle kaose keskel. Kaos on teatavasti Korra ema. Seega julgustan Sind astuma seda sammu iseenda poole, holistilise maailma poole. Elu on ju vaid lühikene ekskursioon, mis kestab piiratud aastad. On imeline, kui see teekond pakub Sulle armastust iseenda ja ümbritseva vastu, hoolivust enda ja lähedaste vastu, rõõmu ja tegutsemislusti. See teekond näitab Sulle imearmast „SIND“, kes Sa oled sündinud selleks, et olla õnnelik.

Vaata ka: Hingeaed.ee

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga