Ühismeditatsioonid 7.–17. aprill 2020

7. apr. 2020 | Instituudist, Tervis

Postituse autor: Holistika Instituut

Uhismeditatsioonid

Hea Holistika Instituudi sõber!

Karantiin kestab. Kaos suureneb. Me liigume aina kaugemale sellest elust, mis oli ENNE. Igaüks meist küsib, kes hirmu tundes, kes põnevusega tulevikku vaadates: „Mis saab edasi?“ Majandusekspert Kristjan Lepik ütleb: „Ühtegi head kriisi ei tohi lasta raisku minna!“ Kuldsed sõnad, mis osutavad võimalusele, et me saame kaosest välja võluda uue ja parema elu ning uue ja parema iseenda.

Mida suudad kujutleda, seda suudad saavutada. Millest oskad unistada, selle võid ka ellu viia.  William A. Ward

Inimestele on antud erakordne võime – kujutlusvõime. Suur osa meie igapäevastest mõtetest on samad, mida mõtlesime eile ja üleeile. Kõik uued asjad, kõik suured asjad ja parimad leiutised saavad aga alguse mõttest, mida me varem ei ole mõelnud. Taevas särav täiskuu ütleb, et unistamise aeg on käes, see on aeg otsida uut, teha asju teisiti. Kuu toetab meie mõttetööd, kuna just nüüd me mõistame oma soove ja vajadusi paremini. Täiskuule järgnev kahanev kuu aitab kaasa kõikvõimalike uuenduste ja muudatuste tegemisel.

Unistame üheskoos ja toome ühendväljast alla parimad mõtted ja värskeimad ideed!

Kutsume sind osalema ühistes meditatsioonides, mis toimuvad igal õhtul alates 7. aprillist kuni 17. aprillini 2020. Ühismeditatsioon algab igal õhtul kell 21.00 ja lõppeb kell 21.15.

Õhtul kell 21.00 istu mõnusasse tugitooli või viska pikali. Hinga 3 korda sügavalt sisse ja välja. Kui sa välja hingad, siis lõdvesta oma keha ja lase rahutusel ja muredel voolata alla, Emakese Maa rüppe. Maal on imeline võime negatiivset energiat ümber töödelda ja sellest saab uue elu väetis.

Keskendu oma südamele ja kujutle, et sa hingad läbi südame. Miks süda? Südame kaudu saad ühenduse oma sügavama olemuse, oma hingega. Kui ego ja hing hakkavad omavahel koostööd tegema, kaovad vastuolud sinu sees ja sinu ümber. Sa tead, kes sa oled ja näed selgelt, enda jaoks õigeid valikuid. Kui hakkad kuulama oma hinge sõnumeid ja nende järgi tegutsema, leiad end ühtäkki mõnusast eluvoost, kus asjad lihtsalt juhtuvad. Lihtne on elada, kui elu kannab sind, mitte sina eluraskust oma turjal.

Hinga rahulikult, omaenda loomulikus rütmis. Hinga läbi südame ja kujutle, et su süda avardub, läheb rohkem lahti. Kui oled rahunenud ja lõdvestunud, keskendu südamele ja küsi:

  • Mis toimub minu ja mu eluga praegu? Kas ma olen see, kes ma tahan olla? Millega on mu süda rahul ja millega mitte? Milline osa minust või mu elust on tardunud, seisma jäänud? Mida ma tegelikult vajan? Mida ma tahan muuta? Milline hirm on mind seni takistanud seda tegemast?
  • Milline on mu elu siis, kui muutus on toimunud? Käivita oma loovus, pöördu oma sisemise Looja poole ja palu teda endale appi. Looge üheskoos kujutluspilte elust peale muutusi ja uuendusi. Milline on hea lahendus? Kuidas sa end tunned, kui muutus on toimunud? Kes sa siis ise oled?
  • Millist muutust vajab meie kõigi ühine elu? Millist muutust vajab su pere, sõbrad? Kujutle, milline on elu muutunud Eestimaal? Millist muutust vajab inimkond Maal? Milline elu oleks parem sulle ja meile kõigile? Kujutle ja tunneta ning tunne kujutlemisest rõõmu.

Kujutle, kuidas su kodu, su linnaosa, su riik ja terve maailm täitub loova valgusega. Loomingutuli jõustab kõiki inimesi ja toetab maad. Loome ühiselt uue korra ja uue elu. Hoia maakera selles säravas valguses ja saada uute alguste loovat jõudu kõikjale, kus seda vaja.

Mõtleme mõtteid, mida me pole varem mõelnud ja teeme tegusid, mida pole varem teinud. Loome üheskoos parema elu!

NB! Oled väga teretulnud jagama postituse kommentaarides avastusi ja leide, mida meditatsioonist üles noppisid.

Armastust ja tervist!

Sinu Holistika Instituut

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga