Jätka elukestvat õpet terapeudikoolituses!

17. mai 2015 | Kategooriata

Postituse autor: Holistika Instituut

Alanud on dokumentide vastuvõtt holistilise regressiooniteraapia (HRT) õppegruppi, mis alustab tööd 6. oktoobril 2016.

Koolituse teine aste eeldab esimese astme, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.

TerapeudikoolitusKunagi pole hilja õppida uut ametit. Eriti veel sellist, mille omandamise käigus õpitakse elamise kunsti. Teraapiakoolituse teist kursust lõpetav Külliki (45 a personalidirektor) ütleb tabavalt: Minu arvates kõige suurem kasutegur on ikka iseendale. Holistiline treening oli väga huvitav ja lõbus ning aitas koorida sibula pealmisi kihte, aga terapeudikoolituses läheb asi palju sügavamaks ja avaramaks, läheb veel-veel huvitavamaks. Kõik, mis koolitusel toimub, aitab kaasa elamisele – tööl, kodus, sõprussuhetes – see toimib igal pool. Ja aitab kindlasti aru saada mis sa tahad, kus on sinu piirid, aitab oma elu lihtsustada ja lasta asjadel minna, tunda rohkem ja mis peaasi – tunda õnnetunnet.

Terapeut pole teoreetik, ta on praktik. Paljudele on koolituse ahvatlevaks osaks praktilised inimestega töötamise oskused. Peale selle, et õpitakse osavamaks suhtlejaks, õpitakse väga erilisi oskusi – mõistma ja juhtima alateadvuse tasandil toimuvaid protsesse.
Õppijad rõhutavad oma tagasisides, et terapeudiõpe on juurde andnud eneseusku ja enesekindlust, sest holistilise rännaku juhtimise harjutamine algas juba esimesest moodulist.

Terapeudiamet on hea, see hoiab ajupoolkerad tasakaalus – on nii loomingut kui mõtlemisainet. Töö ei lähe ilmaski igavaks, kliendid on erinevad ja ikka ilmneb midagi uut ja üllatavat. Erapraksis annab võimaluse ise oma aega ja koormust planeerida. Paljudesse ametitesse otsitakse noori, aga terapeudiamet on üks väheseid, kus vanus ja elukogemus on vooruseks. Aja kulgedes kasvab meisterlikkus ja seda tööd saab teha kõrge vanuseni.

Väljaõpe kestab 3 aastat, selle käigus omandatakse terapeudi tööks vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused. Kutseeksami eduka sooritamise puhul saab lõpetaja täiendmeditsiini ja loodusravi tippspetsialisti kutsetunnistuse, millel seisab: holistilise regressiooni terapeut.

Lõpetajaid ootab ees huvitav amet ning rahvusvahelise perspektiiviga karjäär. Eestis koondab holistilise regressiooni terapeute erialaselts HORETES. Instituudi rahvusvaheline partner on ülemaailmselt regressiooniterapeute koondav Ülemaailmne Regressiooniteraapia Assotsiatsioon (Earth Association for Regression Therapy). Meie väljaõpe kuulub EARTh’i poolt tunnustatud koolitusprogrammide hulka.

Koolituse teine aste eeldab esimese astme, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist. Koolitus sobib neilegi, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga.

Tutvu koolituse toimumise kuupäevade ja vastuvõtutingimustega koolituse lehel.

Loe ka neid postitusi:

2 kommentaari

  1. janek reitalu

    paluks registreerida

    Vasta

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga