Instituudi töö eriolukorra ajal

14. märts 2020 | Kategooriata

Postituse autor: Holistika Instituut

eriolukord (1)

Hea holistik!

Alates esmaspäevast 16. märtsist 2020 ei toimu Holistika Instituudis ühtegi koolitust, loengut ega treeningut. Vastavalt valitsuse määrusele hinnatakse seoses viiruse laia levikuga tekkinud eriolukorda iga kahe nädala järel ning võetakse vastu uus otsus. Instituudi edasine tegevus sõltub sellest otsusest. Teraapiakabinetid individuaalteraapia klientidele on endiselt avatud.

Loengu vormis koolitused toimuvad distantsõppena. Kui oleme tehnilised lahendused ette valmistanud, saadame vastavad juhendid. Grupp HRT 19-2! Olge valmis distantsõppeks laupäeval 21. märtsil ja pühapäeval 22. märtsil.

Holistilise treeningu moodulid ja terapeudiväljaõppe moodulid jäävad ära. Kui eriolukord laheneb, teeme vastavad muutused õppekavades ning vajadusel pikendame õppeperioodi. Eriolukorra tõttu ärajäänud õppepäevad toimuvad uutel kuupäevadel.

Koroonaviiruse kiire levik on pööranud segi meie harjumuspärase elu. Hea on meeles pidada, et igas kaoses on võimalus uue ja parema süsteemi sünniks. Vaatame siis meiegi seda olukorda kui võimalust luua midagi uut ja paremat. Olgu sul aega, et jalutada värskes õhus ja veeta kvaliteetaega oma pere seltsis. Kuigi koolitused jäävad ära, saad koos koolitajate ja grupikaaslastega teha ühismeditatsioone, mitte viiruse vastu võitlemiseks vaid selleks, et taotleda kogu olukorrale tervendust ja rahulikku lahenemist. Hoiame kokku ja toetame üksteist.

Ole terve!

Sinu Holistika Instituut!

 

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga