Terapeutide 13. lend sai tuule tiibadesse

8. dets. 2022 | Artiklid, Instituudist

Postituse autor: Holistika Instituut

Reedel, 25. novembril toimus Holistika Instituudis holistilise regressiooni terapeutide 13. lennu lõpuaktus. Erilise ja piduliku sündmuse avasõnad lausus tegevjuht Signe Arusoo. Peo- ja hingedeaja hõngu tõi saali muinasjutulisi helisid võluv ansambel Harfihaldjad – Triin ja Miili.

Tunnustust läbitud nelja-aastase teekonna eest jagas grupi lõpetajatele nende koolitaja Katariina Liisa Martens: „Olete pika ja käänulise tee ära käinud ning sellel värvikal retkel on teist igaüks ennast korduvalt ületanud ja tõelise kangelase moel erinevate väljakutsetega toime tulnud. Imetlen teie südikust. Saagu teie tegemistesse kuhjaga õnne ja armastust!“

Oma õnnitlused andsid lõpetajatele edasi ka nende esimese astme koolitajad Heili Laido ja Tiina Pedak.

Hingeliigutavaid luuletusi esitas @luulekata.

Loomingulise ja meeleoluka tervituse tegid teraapiaõppe rebased ning lavale astusid südamliku etteastega ka lõpetajad ise.

Instituudi asutaja ja juhataja Marina Paula Eberth: “Iga terapeudi unistuseks on klient, kes vanaviisi elada enam ei taha, kes tahab muutust ja on valmis selle nimel usinalt endaga tööd tegema. Iga kliendi unistuseks on terapeut, kes on muutumatult lahke, soe, mõistev ja turvaline, alati ja kogu aeg. Kuidas terapeut selleni jõuab? Terapeudil endal tuleb kogu aeg muutuda, sest ainult muutumine toob stabiilsuse. Need, kes suudavad muutustega kaasas käia, saavad edukaks. Soovin teile südamest edu!“

Juba tegutsevate terapeutide nimel tervitasid lõpetajaid ja värskeid terapeute Holistilise Regressiooniteraapia Seltsi HORETES esindajad Rita Eevardi ja Ave Osa, kutsudes neid seltsiga liituma.

Kandvaid tiibu ja mõnusat lendu, head lõpetajad!

Fotod: Evelin Pissarenko

 

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga