Raamatusoovitus: “Sõõm metsaõhku. Metsalood”

2. märts 2021 | Artiklid, Loovus, Raamatusoovitused

Postituse autor: Holistika Instituut

“Sõõm metsaõhku. Metsalood” on raamat, mis sisaldab endas lühikesi jutukesi, mis on mõeldud lastele ja miks mitte ka täiskasvanutele.

Raamatus on kokku 46 kaasahaaravat lugu, mis on kirjutatud Johanna-Iisebel Järvelille poolt. Lood on alguse saanud metsades, mere ääres, terrassil, unne vajudes, loodust vaadeldes, vahetevahel ka mõnest lapse väljaütlemisest. Nende lugude mõte on tuua lapsed loodusesse. Õigemini tuua loodus lasteni, kes sinna ise minna ei saa. Või isegi kui saavad, siis järgmisel korral metsa või jõe äärde minnes uurivad nad ümbrust ehk teise pilguga, saades nii uusi teadmisi ja elamusi.

Raamatut kaunistab Laivi Põdra rohkem kui 50 imelist illustratsiooni, mis teevad raamatu lugemise põnevaks ka kõige pisematele lugejatele.  Metsalood valmivad nii eesti- kui ingliskeelse paberraamatuna. Lisaks on valminud audioraamat, mis on sisse loetud näitleja Janek Sarapsoni poolt ning mida rikastavad ehedad looodushääled Eesti metsadest.

Raamatu väljaandmist saad toetada ning endale uue valmiva raamatu soetada Hooandja vahendusel: https://www.hooandja.ee/projekt/metsalood 

***

„Sõõm metsaõhku“ viib meid nutimaailmast looduse maagia juurde. Autori värske vaatenurk ja elavad kirjeldused panevad tööle kõik meie meeled, et jälgida elu maa sees, maa peal ja maa kohal. Lahedad lood ja värvikad pildid äratavad huvi muinasjutuliselt rikka elukeskkonna vastu, kus puud teevad kunsti, pilves ilmaga saab tuulepäevitada, metsseana kärsa masse torgata ja kalana vees ujudes kogeda kalade elu. 

Marina Paula Eberth, psühholoogiamagister, Holistika Instituudi asutaja ja juhataja

 

Loe lisa: https://lunelukas.com

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga