Otsime kliente terapeudikoolituse neljandal kursusel õppijatele, kes teevad kliendipraktikat

12. mai 2020 | Teraapia

Postituse autor: Holistika Instituut

Seda elu, mida elasime ennem, enam ei ole. Milline saab elu olema mõne kuu pärast, me täna veel ei tea. Muutustega kohanemine tekitab lisastressi ja paljud inimesed vajavad tuge. Kui tunned, et vajad seda, siis just praegu on võimalus terapeudilt tuge saada soodsama hinnaga.

Otsime kliente terapeudikoolituse neljandal kursusel õppijatele, kes teevad oma kliendipraktikat.

Holistika Instituudi terapeudikoolitus annab tugeva baasi enesearengus ja põhjaliku ettevalmistuse nii teoorias kui praktikas. Ainus, mida lõpetajatel veel napib, on töökogemus, aga see saab kasvada vaid kliendipraktika käigus.

Pakume huvilistele võimalust teha läbi teraapiatsükli nimega holistiline nelik – neli kolmetunnist holistilise regressiooniteraapia seanssi, kokku 12 tundi. Hind nelja seansi eest on 140 eurot. Kui tahad oma ellu muutusi tuua ja oma elukvaliteeti parandada, võib see olla midagi just sinu jaoks. Holistilise regressiooniteraapia kohta saad lisa lugeda SIIT.

Kui sul on soov teha läbi holistiline nelik koostöös praktikandiga, siis palun võta ühendust koolitaja Katariina Martensiga. Tema abiga leiad endale kõige sobivama terapeudi. E-post: katariina@holistika.ee

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga