Otsime kliente terapeudikoolituse õppijatele, kes teevad kliendipraktikat

6. juuli 2021 | Teraapia

Postituse autor: Holistika Instituut

Seda elu, mida elasime ennem, enam ei ole. Muutustega kohanemine tekitab lisastressi ja paljud inimesed vajavad tuge. Kui tunned, et vajad seda, siis just praegu on võimalus terapeudilt tuge saada soodsama hinnaga.

Otsime kliente terapeudikoolitusel õppijatele, kes teevad oma kliendipraktikat Tallinnas ja Tartus.

Holistika Instituudi terapeudikoolitus annab tugeva baasi enesearengus ja põhjaliku ettevalmistuse nii teoorias kui praktikas. Ainus, mida lõpetajatel veel napib, on töökogemus, aga see saab kasvada vaid kliendipraktika käigus.

Pakume huvilistele võimalust teha läbi teraapiatsükli nimega holistiline nelik – neli kolmetunnist holistilise regressiooniteraapia seanssi, kokku 12 tundi. Hind nelja seansi eest on 140 eurot. Kui tahad oma ellu muutusi tuua ja oma elukvaliteeti parandada, võib see olla midagi just sinu jaoks. Holistilise regressiooniteraapia kohta saad lisa lugeda SIIT.

Kui sul on soov teha läbi holistiline nelik koostöös praktikandiga, siis palun võta ühendust koolitaja Katariina Liisa Martensiga. Tema abiga leiad endale kõige sobivama terapeudi. E-post: katariina@holistika.ee

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga