Eestis tegutseb üle 80 kutsetunnistusega holistilise regressiooni terapeudi

14. veebr. 2023 | Artiklid, Instituudist, Teraapia

Postituse autor: Holistika Instituut

Tänase seisuga on Holistika Instituudi rahvusvahelistele standarditele vastava terapeudikoolituse lõpetanud 13 lendu, sealhulgas ka üks vene õppekeelega grupp.

Aastal 2014 toimusid esimesed standardiseeritud kvaliteedinäitajatega kutseeksamid. Meie kvalifitseeritud terapeudid täiendavad end pidevalt ka pärast instituudi lõpetamist ja hoiavad tsunftivaimu üleval kovisioonigrupis.

Esmakordselt kutseeksami sooritanu saab tase 6 holistilise regressiooni terapeudi kutse.
Kutse andja on Eesti Täiend- ja Alternatiivmeditsiini Nõukoda ja kutsetunnistuse väljastab Täiend- ja Alternatiivmeditsiini Kutsekoda. Kutsetunnistus tõendab, et terapeut on omandanud tase 6 holistilise regressiooni terapeudi tööks vajalikud kompetentsid, mis on fikseeritud holistilise regressiooni terapeudi kutsestandardis ja ta järgib oma töös holistilise regressiooni terapeudi eetikakoodeksit.

Peale 5 aasta pikkust praktiseerimist on terapeudil vaja kutset taastõendada. Kutse säilitavad need terapeudid, kes pidevalt klientidega töötavad, osalevad kovisioonis ja käivad täiendkoolitustel.

Kui terapeut on aktiivne ja lisaks terapeuditööle teeb ka muud, võib ta taotleda tase 7 kutset. Näiteks tutvustab oma töövaldkonda ja kujundab holistilise regressiooniteraapia mainet, peab loenguid, esineb avalikkuse ees, suhtleb teiste institutsioonidega, näiteks kutseliitudega. Tase 7 terapeut koolitab terapeute, annab edasi teoreetilisi teadmisi ja õpetab praktilisi oskusi, juhendab ja nõustab kolleege ning töötab superviisorina. Ta kirjutab erialaseid artikleid ja raamatuid või teeb teaduslikku uurimistööd. Holistilise regressiooni terapeut, tase 7 kutse on antud 13 terapeudile.

Siit leiad terapeudid, kellele on antud kutsetunnistus koos kvalifikatsiooniga „holistilise regressiooni terapeut” ning nende andmed on kantud TAM terapeutide registrisse:

Kutsetunnistusega terapeudid

Loe ka neid postitusi:

0 Kommentaari

Komenteeri postitust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga