Koolitused

Jena Maria Egeskov Andersen

  • Õpetab koolituse teises astmes. Süsteemne perekonnakäsitlus: Perekonstellatsioonid.
Telefon: + 45 21 94 34 84
Aadress: Roskilde, Taani
Keeled: taani, inglise

Ma olen alati töötanud inimestega, tehes seda mitmel erineval moel ning integreerides oma töösse kõike seda, mida äsja olen õppinud või mis parasjagu huvitab.

Mu elu on kulgenud otsingutes ja ma olen alati midagi õppinud. 24-aastaselt sain tsooniterapeudi paberid, pärast 3 suurepärase tütre sündi sukeldusin paariks aastaks vabastavasse hingamisse. Seejärel tulid 3-aastane NLP koolitus, selgeltnägemise koolitus ühe selle ala tuntuma taani koolitaja Steen Kofoedi koolis ja aastane tantsuterapeudi treening Ramya juures. Aastane koolitus täiskasvanute õpetamise alal andis tugeva aluse kogu mu edasisele tegevusele.

90-te aastate keskel näitasid Shirley McLain’i raamatud mulle teed Deva psühho-spirituaalse nõustamise juurde ja ma armusin sellesse töösse esimesest hetkest. Kohtudes oma Kõrgema Minaga mõistsin, et olen seda kontakti alati igatsenud tunda ning kontakt südamega ja mu enda sügavama olemusega on saanud mu igapäevase elu osaks. Aastatel 1997 – 1999 koolitasin end Ingelise Emby (DEVA DK) juures ja peale seda olengi töötanud Deva psühho-spirituaalse nõustajana, viinud läbi kursusi ja pidanud loenguid vaimsuse teemal.

Ma naudin arengut, mis õnneks ei lõpe kunagi. Aastate jooksul on mulle üha selgemaks saanud, et mu eesmärk elus on olla kohal, olla “siin ja praegu” kogu aeg. Harjutades olevikus olemist püüan ma olla kogu aeg tähelepanelik ja avatud kõigele sellele, mis tahab avalduda just läbi minu.

Mu süda on inimestele lahti, mulle meeldib olla neile toeks vaimse arengu teel ning teha seda üsna praktiliselt, kahe jalaga maa peal olles. Mu tugevaks küljeks on oskus luua inimestes turvatunnet ja sel moel aidata neil avaneda ja vabastada oma kasutamata ressursid.


Seotud artiklid

Tagasi