Koolitused

Mare Kargu

  • Holistilise treeningu koolitaja
Telefon: +372 5287749
Aadress: Tallinn
Keeled: eesti, inglise

Olen sündinud 1972. aastal Kuressaares. Mu lapsepõlv möödus vaheldumisi mõnusas väikelinnas ja mereäärses metsatalus looduse rüpes. Vanemate juhatusel loodud kontakt looduse, loomade ja taimedega saadab ja toetab mind tänaseni.

Olen lapsest saati tundud sügavat huvi kõige vastu, mis on seotud inimese tervisega. See viis mind õpinguteni Tartu ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis.

Töötasin aastaid õena, kuni elu tõi mulle mu enda tervisliku seisundi näol väljakutse, kus tavameditsiin oli abitu. Olin sunnitud abi otsima alternatiivsetelt meetoditelt. Vaikselt hakkas avanema ka mu enda tundlikkus ja intuitsioon, samuti anne toetada teisi.
2006. aastal hakkasin teadlikult tajuma ja tunnetama tunnete ja olukordade energiavälju ning mõistsin, et saan neid vastavalt vajadusele ka mõjutada. Sealt alates olen tegelenud inimeste energiaväljade korrastamisega.

2009. aasta sügisel tundsin tugevat kutset minna õppima Holistika Instituuti, kus leidsin oma armastuse holistilise regressiooniteraapia vastu.

2010. aasta sügisest töötan holistilise regressiooni terapeudina. Mul on olnud suur rõõm olla tunnistajaks muutustele nii enda kui ka oma klientide elus.

Olen sügavalt läbi tunnetanud, et oleme ise oma elu loojad. Põhilised takistused meelepärase elu loomisel on minevikus saadud hingehaavad, mille tõttu me ei ole võimelised tajuma elu turvalisust ega looma rahuldust pakkuvaid suhteid teiste inimestega. Olen mõistnud ja kogenud, et ka kõige võimatumana näivaid olukordi on võimalik muuta, tehes muutuse iseendas.

Oma eneseotsingute teekonnal olen kohanud palju inspireerivaid inimesi. Minu tähtsamateks õpetajateks on olnud Heili Laido, Marina Paula Eberth, Sondra Ray, Anastsia Nazarova, Markus Maria Ludwig. Enda toetamiseks kasutan regulaarselt energiasüsteemi puhastamist, meditatsiooni, joogat, vabastavat hingamist ja bioenergeetika harjutusi ning erinevaid šamanistlikke praktikaid.

 


Seotud artiklid

Tagasi