Vanakreeka teraapia kogemus ja tehnikad

Koolitaja

Lindy Sannie McMullin
p

Lisainfo

TÄHELEPANU! KOOLITUS EI TOIMU.

Koolituse toimumise kuupäevad:

Veebikoolitus 2 päeva:
18. juuni ja 2. juuli 2022

Suvelaager 5 päeva Maria talus Pärnumaal:
7.–11. august 2022

Maht 54 ak tundi + iseseisev töö
Koolitus toimub inglise keeles ilma tõlketa.

Registreerumine: info@holistika.ee

Toimumise koht

veeb + Maria talu, Kõpu küla, Tõstamaa, Pärnu maakond

Kuupäev

18. juuni 2022 – 18. juuni 2022

Kellaaeg

TÄHELEPANU! KOOLITUS EI TOIMU.

Täienduskoolitus holistilise regressiooni terapeutidele ja teraapiakoolituses õppijatele

Koolitus on neile, keda kõnetavad arhetüübid ja inimpsüühika kõige sügavaimad kihid. Holistika Instituudi terapeudiväljaõppes on juttu sellest, et regressiooniteraapia ajalugu viib meid tagasi Vana-Kreekasse, kus magamistemplites raviti mitmeid haigusi, peamiselt psüühilisi. Eleusise müsteeriumid olid pühad rituaalid, kus muuhulgas kasutati regressioonitehnikaid. Vanakreeka ravi sisaldas loitsimist, abivajaja viimist meditatiivsesse seisundisse ning unenägude analüüsi.

Nüüd tuleb ajalugu koos oma saladustega meile koju kätte. Vanakreeka teraapia koolituses osalejal on võimalus saada teavet enam kui 2000 aasta jooksul saladuse looriga kaetud Eleusise müsteeriumite kohta ning siseneda müstilisse ruumi, kus areneb ja tugevneb tema enda intuitsioon. Kui oled unistanud sellest, et mitte lihtsalt teada saada, vaid ise sellest süvapsühholoogilisest protsessist osa saada, siis on see midagi sinule.

Koolitab Ateenas elav psühholoogiadoktor Lindy Sannie McMullin.

Marina Paula Eberth: Tutvusin Lindyga EUROTASE (Euroopa Transpersonaalne Assotsiatsioon) konverentsil, mis toimus 2021. aasta septembris Tallinnas. Konverentsi teisel päeval hõikas mind üks naine ja ütles, et märkas mind osavõtjate seas ja et ta tahab minuga rääkida. Lindyl oli õigus, meil oli, millest rääkida. Tundidepikkuse jagamise käigus selgus, et me mõistame elu ja psühholoogiat ühtemoodi. Kuna mina olen Vana-Kreeka kultuuri fänn ja tahtnud juba mitukümmend aastat teada saada, mis neil Eleusise müsteeriumitel toimus, siis küpses plaan, et Lindy võiks tulla Eestisse koolitama. Õppekava kokku pannes esitasin talle palju küsimusi, millele vastates ta ütles tihti „hümn“. Kuna ma ei saanud selgitustest aru, tegin talle ettepaneku, et laulgu mulle siis jupike seda Homerose hümni Demeterile ja Persephonele. Ühel lumisel talveõhtul kuulasin üle veebi vanakreeka keeles loitsivat Lindyt. See kogemus otsustas kõik, küsimuste asemel tuli kindel veendumus, et seda koolitust on vaja, sest tegemist on eheda asjaga.  

Tutvu eestikeelse õppekavaga.
Tutvu ingliskeelse õppekavaga.

Koolituse toimumise kuupäevad:
Veebikoolitus 2 päeva: 18. juuni ja 2. juuli 2022, algus kell 10 ja lõpp kell 17.
Suvelaager 5 päeva Maria talus Pärnumaal: 7.–11. august 2022
Maht 54 ak tundi + iseseisev töö

Koolitus toimub inglise keeles ilma tõlketa. Kohtade arv on piiratud, sest koolitusel on oluline grupidünaamika ja iga osavõtja isiklik protsess.

Registreerumine: Palun saada meil aadressil info@holistika.ee

Maksumus: Kui registreerud ja tasud ettemaksu enne 6. juunit 2022, on hind koos käibemaksuga 595 eurot.
Peale 6. juunit 2022 on hind koos käibemaksuga 645 eurot.

Koha koolitusel tagab 195 euro suuruse ettemaksu tasumine kohe peale registreerumist. Ülejäänud summa, soodushinna puhul 400 eurot ja täishinna puhul 450 eurot, tuleb tasuda enne koolituse algust.

Kokkuleppel saab koolituse eest tasuda kahes osas. Soodushinna puhul 200 eurot 10. juuliks ja 200 eurot 1. augustiks. Täishinna puhul 225 eurot 10. juuliks ja 225 eurot 1. augustiks.

Suvelaagri maksumus ööbimise ja toitlustuse eest on kahekohalises toas 228 eurot, ühekohalises toas 275 eurot. Tasumine otse Maria talule kohapeal.

Lisainfo: Marina Paula Eberth marina@holistika.ee, +372 55595428