Uus töötuba: Perfektsionism ja kaassõltuvus

Koolitaja

Kert Grünberg
p

Lisainfo

kert@hingamistuba.ee

www.hingamistuba.ee

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endal 15 (IV korrus), Tallinn

Kuupäev

5. okt. 2020 – 5. okt. 2020

Kellaaeg

18:00–20:00

Oled teretulnud uude töötuppa “Perfektsionism ja kaassõltuvus,” mis toimub 5. oktoobril 2020 kell 18.00–20.00 Holistika Instituudi saalis nr 3.

Oled oodatud töötuppa, kui tunned, et sead endale väga kõrgeid ootusi, kui sinu pereliikmed on perfektsionistid, ettearvamatu käitumisega või sõltuvusprobleemidega ning kui sa soovid leida uusi ideid enda abistamiseks.

Kuidas on seotud perfektsionism ja elamata elu?
Mida tähendab, et kaassõltuvus on heade ja tublide inimeste sõltuvus?

Perfektsionism ei lase meil elada täisväärtuslikku elu, kuna enesele seatud liiga kõrged ootused on sageli pigem takistavad ja piiravad. Perfektsionisti mantra on paljudele meist tuttav mõte, “ma ei ole piisav“.

Kaassõltuvus on sageli peidetud perfektsuse, headuse ja tubliduse alla. See ei oleks justkui tõsine sõltuvus ega reaalne probleem. Kaassõltlased võivad olla asendamatud kolleegid, alati abivalmid pereliikmed ja sõbrad, kelle pettunud ning väsinud enesetundest teavad vaid vähesed.

Töötuba tutvustab kaassõltuvuse ja perfektsionismi seoseid ning seda, kuidas nad omavahel teineteist toetavad. Uurime uskumusi, mis takistavad meil elamast ehedalt ja julgelt. Vaatame mustreid, mis kujunevad välja tavaliste ja tublide inimeste perekondades ja suguvõsades.

Registreerides kuni 4. oktoobrini on tasu 35 eur, peale seda 45 eur

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee

Registreerimistasu 15 eur, sisaldub loengu tasus ja kindlustab sinu koha loengus.
Ülekanne: HingamisTuba OÜ, a/a EE2200221048961113

* Loeng toimub veebi vahendusel, kui peaks tekkima üleriigiline karantiini olukord.

Kert Grünberg on trauma release (TRE) juhendaja, hingamisterapeut, holistiline regressiooniterapeut, kes kaassõltuvuse ja suhtesõltuvuse mustrite teemal andnud loenguid, kirjutanud artkleid, juhendanud töötubasid ja koolitusi 12 aastat. Novembri algul alustab kaassõltuvuse toetusgrupp Kerdi juhendamisel. Lisainfo : www.hingamistuba.ee