Terapeudiõppe tutvustusõhtu

Koolitaja

Holistika Instituut, Heili Laido

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn

Kuupäev

2. juuni 2022 – 2. juuni 2022

Kellaaeg

18.00

Kui oled läbinud Holistika Instituudis 1. astme – Holistilise treeningu – ja kaalud 2. astmes jätkamist, siis see tutvustusõhtu on just sulle!

Holistika Instituudi 2. astmes omandatakse holistilise regressiooni terapeudi tööks vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused.
Koolitus kuulub Ülemaailmse Regressiooniteraapia Assotsiatsiooni (Earth Association for Regression Therapy EARTh) poolt tunnustatud koolitusprogrammide hulka.

Terapeudiväljaõppesse* saavad kandideerida need, kellel koolituse 1. aste – Holistiline treening – on nõuetekohaselt lõpetatud.

Elukestev õpe on kaasaegses haridussüsteemis väga tähtsal kohal. Tõepoolest, uut ametit õppida pole kunagi liiga hilja, eriti veel sellist, mille omandamise käigus õpitakse elamise kunsti. Terapeut pole teoreetik, ta on praktik. Just praktilised inimestega töötamise oskused on paljude jaoks koolituse ahvatlevaks osaks. Koolitus sobib väga hästi neilegi, kel pole soovi terapeudiks saada, kuid kes tahavad parandada oma suhtlemisoskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga. Peale selle, et õpitakse osavamaks suhtlejaks, õpitakse väga erilist oskust – mõistma ja juhtima inimese alateadvuse tasandil toimuvaid protsesse. Õppijad rõhutavad oma tagasisides, et terapeudiõpe on juurde andnud eneseusku ja enesekindlust ning iseenda ja teiste inimeste paremat mõistmist.

Tutvustusõhtu on tasuta.
Palun registreeri end aadressil info@holistika.ee, et teaksime Sind oodata!

Lisainfo:
info@holistika.ee
+372 637 2777
Tutvustusõhtu toimub Holistika Instituudis aadressil Endla 15, IV korrus, Tallinn.

*Holistilise regressiooniteraapia terapeudiõppe uus grupp alustab koolitusteed käesoleva aasta septembris, grupi juhendaja on Heili Laido. Avalduste vastuvõtt kestab kuni 1. juulini 2022. Vaata vastuvõtu infot ja loe täiendavalt siit: holistika.ee/koolitused/2-aste-holistiline-regressiooniteraapia