Terapeudikoolituse tutvustusõhtu

Koolitaja

Heili Laido
p

Lisainfo

info@holistika.ee

637 2777

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15, IV korrus

Kuupäev

8. juuni 2020 – 8. juuni 2020

Kellaaeg

18:00

Jätkub dokumentide vastuvõtt holistilise regressiooniteraapia (HRT) õppegruppi, mis alustab tööd septembris. Esimene moodul toimub 10.-13. septembril 2020. Koolitajaks on Heili Laido.

Koolituse tutvustusõhtu toimub Holistika Instituudis esmaspäeval, 8. juunil algusega kell 18.00. Tutvustusõhtul osalemine on tasuta. Palun registreeri end: info@holistika.ee

Kunagi pole hilja õppida uut ametit. Eriti veel sellist, mille omandamise käigus õpitakse elamise kunsti. Terapeudiväljaõppe lõpetanud Külliki (45 a personalidirektor) ütleb tabavalt: Minu arvates kõige suurem kasutegur on ikka iseendale. Holistiline treening oli väga huvitav ja lõbus ning aitas koorida sibula pealmisi kihte, aga terapeudikoolituses läheb asi palju sügavamaks ja avaramaks, läheb veel-veel huvitavamaks. Kõik, mis koolitusel toimub, aitab kaasa elamisele – tööl, kodus, sõprussuhetes – see toimib igal pool. Ja aitab kindlasti aru saada mis sa tahad, kus on sinu piirid, aitab oma elu lihtsustada ja lasta asjadel minna, tunda rohkem ja mis peaasi – tunda õnnetunnet.

Terapeut pole teoreetik, ta on praktik. Paljudele on koolituse ahvatlevaks osaks praktilised inimestega töötamise oskused. Peale selle, et õpitakse osavamaks suhtlejaks, õpitakse väga erilisi oskusi – mõistma ja juhtima alateadvuse tasandil toimuvaid protsesse.
Õppijad rõhutavad oma tagasisides, et terapeudiõpe on juurde andnud eneseusku ja enesekindlust, sest holistilise rännaku juhtimist hakatakse harjutama juba esimesest moodulist.

Terapeudiamet on hea, sest see hoiab ajupoolkerad tasakaalus – on nii loomingut kui mõtlemisainet. Töö ei lähe ilmaski igavaks, sest kliendid on erinevad ja ikka ilmneb midagi uut ja üllatavat. Erapraksis annab võimaluse ise oma aega ja koormust planeerida. Paljudesse ametitesse otsitakse noori, terapeudiamet on üks väheseid, kus vanus ja elukogemus on vooruseks. Aja kulgedes kasvab meisterlikkus ja seda tööd saab teha kõrge vanuseni.

Väljaõpe kestab 3 aastat, selle käigus omandatakse terapeudi tööks vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused.

Lõpetajaid ootab ees huvitav amet ning rahvusvahelise perspektiiviga karjäär. Eestis koondab holistilise regressiooni terapeute erialaselts HORETES. Instituudi rahvusvaheline partner on ülemaailmselt regressiooniterapeute koondav Ülemaailmne Regressiooniteraapia Assotsiatsioon (EARTh). Meie väljaõpe kuulub EARTh’i poolt tunnustatud koolitusprogrammide hulka.

Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.  Koolitus sobib neilegi, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga.

Tutvu vastuvõtutingimustega meie kodulehel.