Tahaks mediteerida…

Koolitaja

Katrin Alujev

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn, Holistika Keskus

Kuupäev

9. veebr. 2022 – 9. veebr. 2022

Kellaaeg

18:00-20:00

AGA…

  • see tundub liiga keeruline
  • mul ei tule välja
  • mul on pea mõtteid täis ja see virvarr ei peatu
  • ma ei suuda paigal ja tegevuseta olla
  • mul ei ole aega
  • ma ei näe pilte juhendatud meditatsiooni ajal
  • jne …

Mediteerimise kasulikkuses ei kahtle täna vist enam keegi. Ka teadlased on paljude uuringutega tõestanud mediteerimise positiivset mõju nii meie emotsionaalsele kui ka füüsilisele heaolule. Tänasel päeval on meditatsioon kindlasti üks kiiremaid ja paremaid viise stressi maandamiseks ning meele rahustamiseks.

Mediteerimist on tegelikult väga lihtne õppida ja sa võid mediteerida igal pool, kus vaid selleks vajadus või soov tekib.

Ma ei kuulunud nende inimeste hulka, kellel mediteerimine kohe alguses loomulikult välja tuli. Vastupidi, see oli minu jaoks väga raske ja mingil hetkel lõin isegi käega. Olin veendunud, et mina seda ei suuda, mediteerimine pole lihtsalt minu jaoks.
Holistika Insituuti õppima asudes selgus, et meid ootab ees palju mediteerimist ja see ehmatas mind, sest mina ju ei suutnud mediteerida. Oma üllatuseks hakkas juhendatud mediteerimine mul üsna ruttu välja tulema.

Vaikselt hakkasin mõistma mediteerimise tegelikku mõtet ja laiemat olemust. Seejärel ei tundunudki see enam nii raske, pigem vastupidi, see hakkas mulle meeldima.

Näen oma klientide pealt, et mediteerimise kohta on erinevaid müüte liikvel ja seetõttu tundubki ta paljudele keeruline ja pigem mõeldud ühele rahulikule buda mungale, kui kiires elutempos elavale inimesele.

Selles õpitoas räägime natukene meditatsiooni olemusest ning elementidest, kuid suurema osa ajast proovime mitmeid erinevaid mediteerimise viise, et leiaksid endale sobivaimad tehnikad. Proovime erinevaid tehnikaid, kuidas oma mõttetulva ja ärevat meelt vaigistada, proovime muuhulgas hingamist, kujustamist, mudrasid jne.
Harjutused, mida teeme sobivad nii mediteerimiseks kui ka igapäevaseks lõdvestumiseks või keskendumiseks kiires päevatempos.

Pane selga mugavad riided ning vahetusjalanõud, millega saad proovida erinevaid asendeid ja natuke liigutada.

Järgmine õpituba toimub Tallinnas 09.veebruaril 18:00-21:00 Holistika Instituudis.

Registreeri ennast siit

Õpitoa tasu 40€

Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 07.10“.

Lisainfo:
Kui mingid koroonanõuded takistavad meil koolitust saalis tegemast, siis kannan registreerimistasu tagasi. Antud koolitust ma veebikoolitusena ei tee.

Minu juhendatud meditatsioonid leiad siit

Õpituba sobib hästi ka näiteks organisatsioonide terviseüritustele.

 

Kes mina olen?

Minu nimi on Katrin Alujev ja töötan holistilise regressiooni terapeudi ning koolitajana.
Loe minu kohta lähemalt www.katrinalujev.ee