Vaimne puhastumine, Sondra Ray kursus | Tasuta tutvustav õhtu 30.06!

Koolitaja

Sondra Ray ja Markus Ray
p

Lisainfo

NB! Tasuta tutvustav õhtu 30. juunil kell 18–20 Holistika Instituudis

Tule meistritega kohtuma!
Palun anna oma tulekust teada pilletali@gmail.com

Registreerimine kursusele:

Pille Tali, pilletali@gmail.com, + 372 590 450 23

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15, Tallinn

Kuupäev

1. juuli 2022 – 3. juuli 2022

Kellaaeg

Reedel kell 18 – 21.30, laupäeval 10 – 18, pühapäeval 10 – 18.

Eestisse on tulemas vabastava hingamise ema Sondra Ray koos abikaasa Markus Rayga.

NB! Tasuta tutvustav õhtu 30. juunil kell 18-20 Holistika Instituudis
Tule meistritega kohtuma!
Palun anna oma tulekust teada pilletali@gmail.com

Vaimse puhastumise kursus on Sondra Ray hingamistöö kroon. Kursus on neile, kes soovivad minna vabastava hingamise alustaladega tõeliselt sügavuti, transformeerimaks alateadlikke talletusi, mis kannatust loovad.
Sellel kursusel tegeletakse isiklike mustrite protsessimisega ning sünnimustrite käsitlemisega. Kursus hõlmab ka viha, hirmu ning süü vabastamist. Teoreetiline õpe ja praktika on kursusel oskuslikult põimitud.

Mõte loob ja mõte juhib ka emotsioone.
Sondra Ray töö alustalaks on baasuskumuste teadvustamine ning neist kaalukaima – isikliku vale, välja selgitamine. Õpid tundma selle alateadlikke toimemehhanisme ning oma elukogemusi seeläbi teadlikumalt juhtima.

Sondra Ray on sünnimustrite spetsialist! Kursuse raames saad teadlikuks erinevatest sünnimustritest sh ka omaenda sünnimustrist.
Kursuse käigus on sul võimalik teadvustada sünnimustri ja uskumuste mõju oma elu erinevates valdkondades, kuidas need mõjutavad sinu igapäevast elu, suhteid, valikuid ja tervist ning üldist elutahet.

Õpid isikliku vale protsessimise (juhitud teadvustamine) kunsti ja seda, kuidas toetada ennast ja teisi välja astuma sissejuurdunud lugudest, loomulikku teadlikusse sellest, kes inimene päriselt on.

3-päevase kursuse raames toimub 3 vabastava hingamise seanssi.

Kursus toimub 1.–3. juuli.
Reedel kell 18.00 – 21.30, laupäeval 10 – 18, pühapäeval 10 – 18.
Koht: Holistika Instituut, Endla 15, Tallinn

Kursus on inglise keeles eestikeelse tõlkega.

Maksumus:
kuni 15. juuni 350 eurot
hiljem 400 eurot
Noored alla 21 eluaasta k.a. 250 eurot

Registreerimine:
Pille Tali, pilletali@gmail.com, + 372 590 450 23

Kursusel osalemine eeldab registreerumist ning soodushinnaga koha kindlustamiseks 100 eurot tagastamatu ettemaksu tasumist. Ettemaks tagastatakse kursuse ärajäämisel.

Täiendav info:
Koduleht: pilletaliyoga.com
FB sündmus: Vaimne puhastumine, Sondra Ray kursus

***
1970-ndatel loodud vabastava hingamise praktika peamine edasiviija ja hääl Sondra Ray on pühendanud oma elu, et kirglikult edendada teadliku ühendatud hingamise kasutamist keha ja meele tervendamisel. Sondra on maailmas tuntud autor ja õpetaja, kes on tänaseks kirjutanud 18 raamatut ja loonud mitmeid erinevaid kursuseid vaimse kasvu ja tervenemise teemadel.

Tänaseks on ta oma vabastava hingamise praktikale andnud nime Liberation Breathing® ja usaldanud selle Jumaliku Ema hoole alla. See tähendab, et lisaks vabastava hingamise protsessile, kasutatakse seansside ajal Jumaliku Ema poole suunatud palveid, mis annab nendele seanssidele üheksakordse väe võrreldes algupärastega.

Koolituse teljeks on vabastava hingamise seansid, mis aitavad osalejatel koolitusel omandatud materjali integreerida. Hingamine aitab vabastada negatiivseid peremustreid ja isiklikke saboteerivaid uskumusmustreid, mis paljastuvad koolituse käigus. Loengute ja isiklike protsesside tulemusena tekib vaimne puhastumine.

See on unikaalne võimalus minna sügavamale oma spirituaalsel teekonnal ja protsessides ning saada intiimselt osa nende kahe õpetaja vaimsest tarkusest, mida nad on kahepeale kokku kogunud juba üle 70 aasta.

Sondra ja Markus kutsuvad sind vaatama sügavuti enda sisse ja aitavad sul näha päritud perekonnamustreid, mis alateadlikult su elu juhivad, vabastada emotsioone ning negatiivseid mõtteid, mis takistavad sinu arengut.
Läbi vabastava hingamise aitavad nad sul kogeda oma hingamise tervendavat jõudu ja läbi Imedekursuse uurida sügavaid õpetusi, mida Markuse õpetaja Tara Singh on nimetanud suurimaks vaimseks kingituseks inimkonnale.
Nad kutsuvad sind India vaimsete rännakute müstilisse maailma läbi Sondra jagatud kogemuste, mis tal on olnud surematu joogameistri Babaji õpilasena.
Üle kõige aga soovivad nad sinuga jagada Jumaliku Ema väge, mis toob su ellu rahu, rõõmu ja õnne – sinu tegeliku pärandi.

Sondra ja Markus pakuvad ka eraseansse, mille käigus õpetajad koos tegelevad Sinuga 1,5 h, seanss hõlmab konsultatsiooni ja hingamist. Tasakaalupanus on 250 eurot. Kursusel osalejatele on eraseansi maksumus 200 eurot.