Õpituba: Eneseusk ja enese väärtustamine

Koolitaja

Kadi Kütt

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15 (IV korrus)

Kuupäev

13. okt. 2020 – 13. okt. 2020

Kellaaeg

18:00 – 21:00

Suur osa meie probleemidest saab alguse madalast enesehinnangust. Just enesehinnangust sõltub, kuidas me mõtleme, tunneme, reageerime ja end väljendame. Seetõttu võivad madal enesehinnang ja vähene eneseusk kahjustada meie pere- ja töösuhteid, põhjustada stressi ja ärevust ning hoida meid tagasi oma tõelise potentsiaali rakendamisest. Ma olen päris veendunud, et enese väärtustamine on elus hakkamasaamise võti.

Tule 13. oktoobril 2020 enese väärtustamise õpituppa – saad end paremini tundma ja õpid enda peale leebema pilguga vaatama. Pane end õpituppa kirja! Allpool on täpsem info.

Psühholoogiadoktor Glenn R. Schiraldi kirjutab: „Enesehinnang on realistlik ja lugupidav arvamus iseendast. Realistlik tähendab olla enda vastu aus, mõista ennast täielikult ja teada oma tugevusi, nõrkusi ning kõike, mis jääb sinna vahele. Lugupidav viitab sellele, et meid valitsevad head tunded selle isiku vastu, keda me vaatame.“ Seega on meil kaks ülesannet: ennast tunda ja endast lugu pidada. Lihtne! Või siiski mitte? Terapeudina tean, et pidev sisemine rahutus, ärevus ja läbipõlemine kuuluvad paljude inimeste igapäevaellu. Sellised inimesed ei tunne end hästi ei kodus pere keskel ega tööl. Nad lihtsalt ei usu endasse ja oma võimetesse, nad pole õppinud ennast väärtustama. Aga kui me ei väärtusta ennast, ei jaksa me hoolida ka partnerist ja lastest, me ei suuda kolleegidega tõhusat koostööd teha. Mis tahes muutuse elluviimine on sellisel puhul pea võimatu.

Olen veendunud, et töö enesehinnanguga ja eneseusu kasvatamine on kohustuslikud igale inimesele. See pingutus tasub end tõepoolest ära!

Olen enda enesehinnanguga maadelnud aastaid. Oh, see pole olnud sugugi lihtne! Aga täna tunnen, et tänu sellele teekonnale on mu elu muutunud palju lihtsamaks. Ma usaldan end, oskan kuulata oma sisetunnet, julgen enda eest seista, olla avatud ja haavatav. Kõik kulgeb palju lihtsamalt kui varem, ma ei pea punnitama, sest (vahel täiesti ootamatud) uksed avanevad just õigel ajal. Ja mis eriti tore: ma olen saanud juurde hulga aega ja energiat, mis varem kulus teistele meeldimise peale.

Tule õpituppa kaasa mõtlema ja arutlema! Registreeri end, saates mulle e-kirja kadi@joogateraapia.ee või täites kodulehel oleva registreerimisvormi.  

Õpitoas:

  • Uurime, mis on enesehinnang ja kuidas see kujuneb.
  • Arutleme, millest sõltub eneseusk ja kuidas see meid mõjutab.
  • Selgitame, mida tähendab eneseteadlikkus ning milline on nende mõju meie eneseusule ja –kindlusele ning igapäevasele hakkamasaamisele.
  • Arutame selle üle, kuidas saame oma eneseusku kasvatada ja ennast rohkem väärtustada.
  • Toon holistilisest regressiooniteraapiast näiteid tööst eneseusuga.

Praktiline osa:

  • Teeme läbi lihtsa juhendatud meditatsiooni, mis aitab endasse uskuda ja ennast väärtustada (kui sa pole varem mediteerinud, siis see pole kindlasti takistuseks)
  • Õpime lihtsaid praktikaid sisemise rahu ja eneseteadlikkuse kasvatamiseks.

Enese väärtustamise õpituba

toimub 13. oktoobril 2020 kl 18.00-21.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15. Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad instituudi kodulehelt.

Õpitoa tasu on 40 eurot. Koha õpitoas tagab tagastamatu registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt 9. oktoobril: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba 13.10.“. Teise osa ehk osalemistasu 30 eurot saad maksta sularahas kohapeal, aga loomulikult võid ka selle üle kanda. NB! Kohapeal kaardiga maksta pole võimalik.

Kui soovid firmale arvet, anna mulle teada.

Koolitust viib läbi holistilise regressiooni terapeut Kadi Kütt. Koolitaja kohta saad lugeda siit.