Muretsemise vähendamise ABC – Toimub online!

Koolitaja

Katrin Alujev
p

Lisainfo

Toimumise koht

Toimub online!

Kuupäev

23. märts 2021 – 23. märts 2021

Kellaaeg

18:00–21:00

Katrin Alujev ootab Sind 23. märtsil 2021 praktilisse töötuppa, kus õpid vähem muretsema. Töötuba toimub piirangute tõttu internetikeskkonnas ZOOM.

Räägime sellest, miks ja kuidas me muretseme, et saaksid seda kasutada teadlikuks muretsemise vähendamiseks. Koolituse käigus on sul võimalus ennast lähemalt analüüsida ning mõista seda, mis sinu sees toimub. Suurem eneseteadlikkus aitab sul tõhusamalt muretsemist ennetada ja peatada.

Muuhulgas räägime sellest, mis toimub muretsemise ajal meie ajus, miks me muretseme, mis käivitab meie muretsemise. Räägime hoolimisest, hirmust ja kontrollist ning õpime iga teema juures tehnikaid muretsemise vähendamiseks.

Ma annan su tööriistakasti üle kahekümne erineva tööriista, mida saad kasutada nii kiireks muretsemise peatamiseks kui ka pikaajaliselt muretsemise harjumuse murdmiseks.

Järgmine õpituba toimub 23. märtsil kell 18–21.00 internetikeskkonnas ZOOM.

Õpituppa registreerimiseks kirjuta mulle katrin.alujev@gmail.com

Õpitoa tasu 35 €

Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 23.03“.

Tagasiside koolitusele:

Pille: “Tahaksin väga tänada eilse õpitoa eest! Minu meelest suurepärane ülesehitus, põhjendatud ja põhjalik lähenemine, piisavalt selgitusi inimese füsioloogia poolt ning igati praktiline tööriista kast.Tundsin peale koolituse lõppu elevust ja energiapuhangut. Aitäh!”

Krista: “Suur aitäh Sulle väga sisuka, kaasakiskuva ja vajaliku koolituse eest! Mulle tuli päris mitu kirja, kus osalejad annavad super head tagasisidet :).

Rita: “Veelkord suur tänu! Väga selge, konkreetne ja praktiline koolitus, mida saab oma edaspidises elus kenasti rakendada. Ning Sinu esitus oli toredalt rõõmsameelne, soe ja kodune.”

Ülle: “Aitäh! Väga kasulikud nõuanded!”

Katrin:”Suur tänu! Juba sellel nädalal oli eelmise korra soovitustest kasu!”