Mindfulness-meditatsiooni laager

Koolitaja

Chandini Sarita
p

Lisainfo

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15 (IV korrus)

Kuupäev

24. okt. 2020 – 25. okt. 2020

Kellaaeg

10:30–18:30

Eesti Meditatsiooni Kool korraldab Holistika Instituudis Mindfulness-meditatsiooni laagri, mis toimub 3.–4. oktoobril, 24.–25. oktoobril, 28.–29. novembril ja 12.–13. detsembril 2020. Osalemiseks saad valida endale sobivad päevad!

Laagris teeme läbi mitmeid meditatsioone ja iidseid tehnikaid ning räägime teemadel, mis aitavad paremini ja sügavamalt aru saada meditatsioonist, mediteerimise tehnikatest ning mindfulness-seisundist. Vaatame, kuidas inimpsüühika, mõtlemine, emotsioonid ja meeled on seotud mediteerimisega ja mida teha, et need ei jääks takistama meditatsiooniteel liikumist.

Laager annab võimaluse kogeda meditatsioone erinevalt tasandilt ning suurema mõistmisega.

KELLELE ON LAAGER MÕELDUD?

Laager on suunatud nii neile, kes ei ole varem mediteerinud, kui ka neile, kes on, aga soovivad rohkem teada saada või minna oma meditatsioonipraktikas sügavamale.

Oodatud on kõik, kes soovivad areneda spirituaalsel teel, saada sügavaid isiklikke kogemusi ja suurendada teadlikkust iseendast, maailmast, elust ja eksistentsist.

Mindfulness-meditatsiooni laagris käsitletavate teemade loetelu ning muu vajaliku informatsiooni leiate: www.eestimeditatsioonikool.ee kodulehelt.

Mindfulness-meditatsiooni laagrit juhendab Chandini Sarita, Eesti Meditatsiooni Kooli rajaja ja juht, rahvusvaheliselt litsentseeritud meditatsiooniõpetaja ja terapeut.

Registreerumine: meditatsioonikool@gmail.com

NB! kohtade arv on piiratud
. Kel on kindel soov osaleda, siis registreerige end niipea kui võimalik.