Holistilise treeningu tutvustusõhtu ONLINE

Koolitaja

Holistika Instituudi koolitajad

Toimumise koht

Online

Kuupäev

1. nov. 2021 – 1. nov. 2021

Kellaaeg

18:00–20:00

Holistiline treening on koolitus inimestele, kes tahavad parandada oma elukvaliteeti, osata paremini suhelda nii tööl kui eraelus ning elus esinevate väljakutsetega edukalt hakkama saada.

Esmaspäeval, 1. novembrill algusega kell 18.00 toimub koolituse esimese astme “Holistiline treening” tutvustusõhtu.

Koolitajad Tiina Pedak ja Heili Laido räägivad koolitusest, tutvustavad õppekava ning vastavad küsimustele. Sündmus on tasuta.

Õhtu toimub uute koroonapiirangute tõttu online-keskkonnas ZOOM. Kõik registreerunud saavad endale enne sündmust e-mailile sündmuse lingi.

Palun registreeri end: info@holistika.ee

Õhtu orienteeruv ajakava: 18.00–20.00.

Lisainfo koolituste kohta:

Holistiline treening – aeg iseendale!

See on enesearengu koolitus, mis ühendab tänapäevased transpersonaalse psühholoogia meetodid nii iidsete kui kaasaegsete teadmistega inimese energiasüsteemist ja keha-vaimu seostest. Koolitus on mõeldud neile, kes tahavad paremini mõista iseennast ja otsivad oma kohta maailmas.

Loe koolituse kohta lisa…

***

Holistiline regressiooniteraapia – koolituse teine aste

Koolituse teine osa on neile, kes tahavad töötada terapeudina. Kuid sobib ka inimestele, kellel pole terapeudiks saamise soovi, kuid kes tahavad süvendada oma inimestega töötamise oskusi ning on huvitatud koolitusel õpitud töövõtete ja teadmiste sulandamisest oma kutsetööga. Koolituse teine aste eeldab esimese aasta, st holistilise treeningu nõuetekohast lõpetamist.

Loe terapeudikoolituse kohta lisa…

Lisainfo instituudist emaili teel info@holistika.ee ning telefonil 6372777.

Tere tulemast!