Grupihingamine koos meistritega

Koolitaja

Sondra Ray, Markus Ray, Pille Tali ja Melinda Maarjalill
p

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15 (IV korrus)

Kuupäev

31. okt. 2020 – 31. okt. 2020

Kellaaeg

15.00–18.00

Kutsume Sind osa saama erakordsest grupihingamisest, kus ruumi hoiavad kogenud hingamispraktikud ja terapeudid Pille Tali ja Melinda Maarjalill. Hingamiskohtumise juhatavad veebi kaudu otseülekandes sisse Sondra ja Markus Ray isiklikult.

Sondra Ray on vabastava hingamise (Liberation Breathing) Ema, kes on üle 40 aasta olnud selle praktika üks juhtfiguure maailmas ning kelle kohalolu omab transformeerivat väge. Koos oma abikaasa, “Kursus Imetegudes” õpetaja Markus Rayga, annavad nad inimestele võimaluse kiireks elukvaliteedi muutmiseks. Oma ala Meistritena aitavad nad igaühel jõuda oma sisemise tarkuse allikani, tõstes kõiki ühendusse oma tegeliku olemusega. Selles ühenduses on võimalik iseeneslik tervenemine.

Iga hingamisprotsess aitab Sind suure hüppega edasi oma isiklikus arengus. Hingama võivad tulla kõik sõltumata vanusest või eelnevast kogemusest. See protsess on turvaline, helde ja helge. Tulla võib igasuguste teemadega, isikliku võnkesageduse tõstmiseks või lihtsalt uudishimust.

Sondra Ray on oma elutöös spetsialiseerunud inimsuhetele ning selle krooniks on “Armastavate Suhete Kursus”, mida ka hingamiskohtumisel tutvustame. Selle kursuse toome eestikeelse tõlkega teieni detsembrikuu esimesel nädalavahetusel. Tegu on online kursusega.
Lisainfo Armastavate Suhete Kursuse kohta leiad siit: https://www.facebook.com/events/2714847545451440

Sissejuhatav grupihingamine koos meistritega toimub 31. oktoobril kell 15–18.00 Holistika Instituudi treeningsaalis.
Tasakaalupanus 30 eurot.

Registreeri varakult, sest kohtade arv on piiratud!
Registreerumiseks kirjuta Pille Talile: pilletali@gmail.com