„Hingamine ja kehatöö“. Tiina Pedak.

Koolitaja

Tiina Pedak, Holistika Instituut

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn

Kuupäev

11. mai 2024 – 11. mai 2024

Kellaaeg

10.00-18.00

L, 11. mail 2024 kell 10–18 Holistika Instituudis

„Hingamine ja kehatöö“. Tiina Pedak.

Koolitaja Tiina Pedak:
„Olen pikaajalise kogemusega holistiline regressiooniterapeut, koolitaja ja hingamisõpetaja. Armastan inimesi ja oma tööd inimestega. Olen veendunud, et parem kontakt oma kehaga viib sügavama iseenda ja oma sisemaailma tunnetuseni. Selle kaudu saab avaneda hoopis uutmoodi reaalsus, kus on armastavamad suhted, teadlikum seksuaalsus ja oskus luua oma elu igas mõttes elusaks.

Hingamine sümboliseerib meie ja välise maailma vahelist seisundit. Just nii palju kui me suudame täielikult sisse hingata, lubame me välismaailmal endasse siseneda ning kohtuda meie südamega. Täpselt samamoodi on väljahingamisega. Just sel määral kui me lubame endal välja hingata, lubame oma energial väljapoole liikuda, jagame iseennast välismaailmale.

Energia on igavene nauding, aga see on nii vaid siis, kui energia saab vabalt läbi keha voolata. Ekstaas, nauding ja muud ihaldatud seisundid ei pea meie kogemuses harvad olema.

Oled oodatud osalema töötoas, mille eesmärk on iseendast teadlikuks saamine, oma emotsioonide vabastamine ja keha energiaga küllastamine, kasutades keha ja hingamistööd.“

Osalustasu: 90€

Registreerimine
Töötuppa registreerimiseks kirjuta palun aadressile info@holistika.ee.
Osaleda saavad eelregistreerunud. Kohtade arv on piiratud. Koolitus toimub eesti keeles.

Lisainfo:
info@holistika.ee
+372 637 2777