Eksklusiivne töötuba. Mare Kargu.

Koolitaja

Mare Kargu, Holistika Instituut

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn

Kuupäev

22. nov. 2023 – 22. nov. 2023

Kellaaeg

18.00–21.00

Holistika Instituut 25. Eksklusiivsed töötoad.*

Eksklusiivne töötuba. Mare Kargu.

K, 22. november 2023 kell 18–21 Holistika Instituudis

„Mida räägib meile valu?

Valu kui tervenemisprotsess või võimalus terveneda.“

Koolitaja: Mare Kargu, holistilise regressiooniteraapia terapeut ja holistilise treeningu koolitaja.

Töötoas vaatame lähemalt valu olemust – kust ta meile tuleb ja mida sellega teha.

Kes ei oleks oma elus kasvõi kordki tundnud hingevalu või saanud füüsiliselt haiget? Või ehk koguni tõsisemalt vigastada? Holistilise inimkäsitluse kohaselt võib öelda, et valu on kas tervenemisprotsess või juhib sind tervendama minevikuhaavu, millest sa võib olla teadlikki pole olnud.
Selles töötoas räägime sellest, miks me haiget saame. Kuidas väljendub meie sisemaailmas varjul olev valu, millised mõtted meile haiget teevad ja viime läbi mõned vabastavad lühipraktikad.

Oma 9-aastase terapeuditöö jooksul olen näinud inimesi nii kannatamas, kui ka kannatusest vabanemas. Muutuste loomise toetamine inimeste eludes on mind sügavalt inspireerinud leidma viise, kuidas saame oma igapäevaelus iseennast aidata ja leidma ka tehnikaid ja teraapiaviise, kuhu poole pöörduda, kui iseseisvalt hätta jääme. Kui soovid edaspidi sujuvamalt läbi oma elu kulgeda, oled oodatud meiega ühinema!

Osalustasu: 28€

Registreerimine
Töötuppa registreerimiseks kirjuta palun aadressile info@holistika.ee.
Osaleda saavad vaid need, kes on registreerunud. Kohtade arv on piiratud. Oodatud on kõik huvilised. Koolitus toimub eesti keeles.

Lisainfo:
info@holistika.ee
+372 637 2777

*****

*Holistika Instituut 25. Eksklusiivsed töötoad.

Holistika Instituudi juubeliaasta toob huvilisteni meie suurepäraste ja kogenud koolitajate ainukordsed lühikoolitused. Töötoad toimuvad kord kuus septembrist 2023 kuni aprillini 2024 Holistika Instituudis või veebi vahendusel. Kokku leiab aset kaheksa töötuba, viis neist eesti ja kolm vene keeles. Vaata rohkem: holistika.ee/events/eksklusiivsed-tootoad/