Chris Griscom Eestis: sessioonid

Koolitaja

Chris Griscom
p

Lisainfo

Korraldaja: Terje Pällo

Info ja registreerumine:

www.terjepallo.com/chrisgriscom

Toimumise koht

Tallinn, täpsustatakse registreerumisel

Kuupäev

8. mai 2024 – 10. mai 2024

Kellaaeg

kokkuleppel

Chris Griscom Eestis: sessioonid

8., 9. ja 10. mail 2024 on võimalus end registreerida ÜKS ÜHELE sessioonile Chris Griscomiga.

Kohtumised toimuvad Tallinnas, täpne asukoht saadetakse registreerunutele.
Neid sessioone on vaid üksikud ja juurde ei tule, seega palume soovijatel registreeruda varakult!

Sessioonil tunned sügavat tervenemist ja joondumist iseendaga. Saad esitada küsimusi ning personaalse juhendamise. Liikudes iseenda sisemisse Olemusse, lood täiesti uue reaalsuse. See võimaldab Sul jõuda sügavamale kui eales ette kujutanud ning jõuda teadmisse, kus avaneb Hinge mitmemõõtmelisus.

Registreeruda ja rohkem infot pakutavate aegade kohta leiad siit:
www.terjepallo.com/chrisgriscom

***
Kas tunned, et Sinu Hing juhatab Sind teadma rohkem?
Selle aasta maikuus on AINUKORDNE VÕIMALUS, mil regressiooniteraapia suuna looja, eetvedaja ja selle valdkonna Grand Old Lady Chris Griscom tuleb Eestisse ja pakub siin erinevaid põnevaid kohtumisi. See on erakordne võimalus ise temaga kohtuda, kõike küsida ja kuulata tema maailmakäsitlust.

Sul on võimalus avardada enda teadmisi ja arusaamist elust, saada osa tervendusest ning avada end muutustele ja hinge sügavamale puudutusele. Kõik selleks, et saaksid olla vaba, täielikult Sina ise, just selles hetkes!
Vastuse saavad mitmed sügavalt olemuslikud küsimused. Näiteks mis loob meie reaalsust ja paneb meid tegema otsuseid; kas praeguse elu asemel on lõpmatu elu ja lõpmatud võimalused; kuidas puhastada enda DNA-d ja lülitada sisse läbi elude kandev vägi.

Sul on ainulaadne võimalus isiklikult kohtuda Chris Griscomiga, kõrgelt hinnatud globaalse inimkonna eestkõnelejaga. Chris Griscom külastab Eestit teistkordselt, kuid esmakordselt viib ta siin läbi 5-päevase ELUMUUTVAID kogemusi pakkuva retriidi. Kes on käinud, soovib kogeda seda veel ja nüüd on see kõik võimalik siin, Eestis. Tervendades ja tasakaalustades enda olekut, toetad ja tervendad ka enda lähedasi, teisi kellega kokku puutud ning tood teadlikkust, elurõõmu, puhta koha pealt loomingut meie kõigi ühisruumi.

***

Chris Griscomist lähemalt:

Chris Griscom on ülemaailmne vaimne juht, visionäär ja inimkonna eestkõneleja. Chrisi panust on hinnatud paljude auhindadega, sh on ta pälvinud Indian Board of Alternative Medicines’i (IBAM) tunnustuse elutöö eest, samuti Sewa Chakra auhinna, mille vääriliseks on varasemalt peetud Ema Teresa’t ja Dalai Lama’t. Lisaks on IBAM õnnistanud teda tiitliga Mahatma, mis tähendab Suurt Hinge.

Chris on harukordselt avara teadvusega naine, kellega ühes ruumis viibimine ise juba on tervendav ja kirjeldamatult inspireeriv. Ta on pühendanud oma elu vaimset arengut toetavate tehnikate arendamisele, teadvuse avardamisele ja Hinge arengule. Chris Griscom on asutanud mitmeid institutsioone, mis keskenduvad Inimkonna Heaolu tõstmisele: The Sanctuary of Light ja Nizhoni Global Consciousness Institute, samuti rahvusvaheliselt tunnustatud Light Institute of Galisteo. Ta on kirjutanud 15 raamatut kõrgema teadvuse ja inimpotentsiaali teemadel. Tema raamatuid on tõlgitud erinevatesse keeltesse ja loetakse üle maailma. Chris Griscom reisib pidevalt mööda maailma ringi, pidades kõnesid ja seminare, et oma teadmisi ja kogemusi jagada, jätkates samal ajal tööd The Light Institute’is.

Suur osa Chrisi õpetusest põhineb psühhogeneetikal ehk sellel, kuidas lisaks bioloogiliselt päritavale DNA-le kanname edasi ka psühholoogilist ja spirituaalset DNAd nii oma esivanemate liinist kui ka varasematest ja paralleelsetest kehastustest. Kehastused võivad olla nii Maal kui ka mistahes muul teadvuse tasandil üle kogu Galaktika. Juba üle 60 aasta on Chris oma loodud regressiooniteraapia suuna (incarnational work) abil aidanud oma tuhandetel klientidel neid liine puhastada ja tervendada. Ning tervendades ennast, tervendame ka teisi inimesi ja ühisvälja enda ümber.

“Meid eristab teistest tehnikatest, mis samuti vaatavad “eelmisi elusid”, meie poolt välja töötatud väga spetsiifiline energeetiline teadvuse muutmise meetod, mis võimaldab eelmised elud lahti lasta ja lahustada. Tervenemiseks ei piisa nende nägemisest, nende intellektuaalselt mõistmiseks, vaid need tuleb lahustada. Sealhulgas ka need elud, mis on onud eriti võimsad, eriti kurvad… tegelikult kõik … et saaksid vabalt olla hetkes ja lasta aegunud energial minna tagasi avarusse ning tulla tagasi laetuna, et toetada inimkonna evolutsiooni ja Sind tõelises avardumises.” Chris Griscom

Info, piletid ja registreerumine: www.terjepallo.com/chrisgriscom
Võta julgelt ühendust kui Sul on küsimusi või soovid lisainformatsiooni.

Terje Pällo, kontakt Eestis (EE, EN)
+372 511 5953
life@terjepallo.com
www.terjepallo.com

Light Institute (EN)
+1 505 466-1975
thelight@lightinstitute.com
www.chrisgriscom.com
www.lightinstitute.com