Avasta oma unikaalsus Human Designiga!

Koolitaja

Human Design Studio

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn

Kuupäev

3. apr. 2024 – 3. apr. 2024

Kellaaeg

Koolitus toimub 6 korda kolmapäeviti kell 18.00–20.00

Avasta oma unikaalsus Human Designiga!

6-nädalane inspireeriv koolitusprogramm

Pühenda iga nädal 2 tundi, et avastada enda loomulik potentsiaal lähtudes sellest, kuidas on just sinu kehale kõige loomulikum toimida, et sinu anded ja olemus saaks särada.

Mis teeb selle koolituse eriliseks ja väärtuslikuks?

 • Individuaalne lähenemine ja juhendamine vastavalt Sinu bodygraphile.
 • Personaalne õhkkond väikeses grupis (kuni 11 inimest).
 • Praktilised ülesanded iga teema kohta.
 • Kogemuste ja õpitu jagamine teistega.
 • Sügavam arusaam Human Designist ning võimalus teooriat kohe praktiliselt rakendada.

Koolitajad: Kai Sandra Auger ja Kadri Ann Rebane
Toimumisaeg: 3. aprill – 8. mai
Kellaaeg: Koolitus toimub 6 korda kolmapäeviti kell 18.00–20.00
Toimumiskoht: Holistika Instituut

Kuidas koolitus Sind aitab?

 • Parem suhe iseendaga: õpid sügavamalt mõistma ja aktsepteerima iseennast ning kuidas just Sinu kehale on loomulik toimida. See toetab enesearmastamist ja tõstab enesekindlust.
 • Oma sisetunde usaldamine: Human Design aitab sul ära tunda ja usaldada oma intuitsiooni, viies enesekindlamate otsusteni.
 • Kiirem õppimisvõimekus: tänu Human Designile mõistad, mis on Sinu kehale ideaalne keskkond õppimiseks ja töötamiseks ning kuidas sobib just Sulle uut info vastu võtta ning omandada.
 • Sinu ideaalne toitumisreziim: avastad, kuidas Sinu keha toidust energiat kõige paremini omandab ja saab kätte vajalikud toitained ja informatsiooni.
 • Parem teiste mõistmine ja koostöö: õpid tundma erinevaid energiatüüpe ning kuidas suhelda ja koostööd teha, võttes arvesse igaühe individuaalseid omadusi. See toetab tervislikke suhteid nii isiklikus kui ka tööalases kontekstis.
 • Vähem stressi ja parem tervis: märkad tähele panema oma keha sünnipäraseid rütme ja vajadusi, tänu millele suudad paremini hallata stressi ja tegutseda vastavalt oma keha vajadustele. See teadlikkus toetab paremat füüsilist ja vaimset tervist ja tõstab elukvaliteeti.

Enne igat koolitust saad valmistuda videomaterjali ja kirjaliku info abil, tagades algteadmised. See loob võimaluse kokku tulles arutada, kogemusi jagada ning õpitut süvendada. Iga koolituskorra lõpus antakse koduülesanded, mis aitab õpitut praktiliselt kinnistada. Koolituse käigus arutame ka eelmise korra koduülesandeid, jagades oma lugusid ning kuulates teiste kogemusi.

Koolitusele ootame kõiki, kes on varem põgusalt Human Designiga kokku puutunud ja näiteks osalenud meie Human Designi praktilisel koolitusel ning sooviksid astuda sammuke edasi, et ka uute teadmiste järgi elama hakata. Samuti on teretulnud ka need, kes Human Designist ei tea veel midagi, kuid teema tundub köitev.

Koolitust juhivad kogenud Human Designi eksperdid Kai Sandra Auger ja Kadri Ann Rebane. Kai Sandra on Human Designiga tegelenud üle 10 aasta ning tänu sellele teinud oma elus palju suuri üllatavaid muutusi. Tema kirg on aidata ka teistel end paremini mõista läbi personaalsete konsultatsioonide. Kadri Ann avastas Human Designi 4 aastat tagasi ning teda lummas, kuidas see annab individuaalseid juhiseid, tekitades äratundmisrõõmu ja julgustades usaldama oma sisetunnet.

Osalemistasu
Varajase linnukese pilet (kuni 19. veebruar): 270€
Tavapilet (alates 20. veebruar): 300€

Saad valida ka kahe osamakse pileti, kus esimene osamakse kinnitab koha koolitusel ning teine osamakse tuleb tasuda enne koolituse algust 3. aprilliks.

Täiendav info ja registreerimine