TRE võimlemistunnid

Koolitaja

Kert Grünberg
p

Lisainfo

kert.grynberg@gmail.com

Toimumise koht

Holistika Instituut, Endla 15, IV korrus

Kuupäev

14. sept. 2021 – 28. sept. 2021

Kellaaeg

17:30–19:00

Oled teretulnud TRE võimlemistundidesse, mis toimuvad Holistika Instituudis teisipäeviti kell 17.30–19.00. TRE võimlemine mõjub sügavalt rahustavalt. Praegusel ajal on TRE tehnika väga vajalik, et paremini hakkama saada ebakindluse ja määramatusega. Töötuba juhendab Kert Grünberg.

Uus hooaeg algab 7. septembril!


TRE sobib sulle, kui soovid sügavuti rahustada oma meelt ja lõdvestada oma keha. 
TRE harjutused aitavad unetuse-, ärevuse-, pinges alaselja-, valuliku menstruatsiooni- ning seedeprobleemide puhul. TRE on hea abivahend teiste teraapiavormide kõrvale, nt. lisaks holistilisele regressiooniteraapiale.


TRE harjutused aitavad edukalt vabastada ärevust ja kehasse talletunud pingeid. Harjutuste tsükkel on koostatud taichi, bioenergeetika ja jooga baasil, selle eesmärgiks on tekitada kehas sisemine vibratsioon. Värinad tekivad kõhu siselihases ja aitavad vabastada kogunenud pingeid alaseljas, kõhus ning jalgades.


Õhtu esimeses osas teeme harjutusi, teises osas toimub meditatsioon (10 min).

Saalis on matid paigutatud 2+2 reegli järgi. Matid ja pleedid on olemas! Saali mahub 8 inimest. 


Tasumine:
12 eur ülekandega, HingamisTuba EE152200221048961113.

4 x sooduskaardi tasu on 40 eur. Kõik kellel on sooduskaart ostetud 2021. aastal, saavad seda kasutada kuni hooaja lõpuni. Tundi tulles palun veendu, et sa oled terve.


Osalemises tuleb end registreerida:
kert@hingamistuba.ee

Võta kaasa kihilised võimlemisriided ja sokid. Soovi korral võta kaasa mask.

Riideid saab vahetada treeningsaali juures, riietusruumides. Tund toimub välisukse kõrval saalis nr 1, kui grupis on kuni 8 inimest. Juhul kui on rohkem inimesi, toimub tund treeningsaalis.

 

Oled soojalt oodatud osalema!

Kert Grünberg on holistiline regressiooniterapeut, kaassõltuvuse nõustaja, vabastava hingamise õpetaja. Kert on juhendanud TRE võimlemist 2013 aastast alates. Lisainfo: www.hingamistuba.ee