Eksklusiivne töötuba. Viktoria Vorobjova.

Koolitaja

Viktoria Vorobjova, Holistika Instituut
p

Lisainfo

info@holistika.ee

+372 637 2777

Koolitus toimub vene keeles.

Toimumise koht

Endla 15, Tallinn

Kuupäev

24. jaan. 2024 – 24. jaan. 2024

Kellaaeg

kell 18–21

Tähelepanu! Sündmus jääb ära.

Eksklusiivne töötuba. Viktoria Vorobjova.

K, 24. jaanuar 2024 kell 18–21 Holistika Instituudis

Viktoria Vorobjova „Holistiline lähenemine iseendale ja oma elule“, («Холистический подход к себе и к своей жизни»).

Koolitus toimub vene keeles.

Koolitaja:
Viktoria Vorobjova on Holistika Instituudi koolitaja ja holistilise regressiooni terapeut. Viktorial on terviseedenduse alane kõrgharidus ja kliinilise/praktilise psühholoogia eriala professionaalne täiendharidus. Klientidega töötades kasutab ta nii akadeemilisi teadmisi kui ka energiapraktikaid.

Toimumise kuupäev, kellaaeg ja kestvus:
K, 24. jaanuar 2024 kell 18–21 Holistika Instituudis

Töötoa kirjeldus:
See kursus sobib kõigile, kes soovivad ennast paremini mõista ja tunda ning aru saada oma sisemise terviklikkuse ja tõeliste vajaduste äratundmise olulisusest.

Töötoas uurime, milline on holistiline vaade inimesele ja tema elule. Räägime sellest, miks on oluline püüelda sisemise terviklikkuse poole ja kuidas see võib meie elu paremaks muuta. Terviklikkus on ju inimese sisemine tasakaal, mis saavutatakse siis, kui inimese tunded, mõtted, sõnad ja teod ei lähe vastuollu. See on oluline protsess, mis koosneb erinevatest komponentidest. Kui üks neist komponentidest läheb rivist välja, lakkab elu õnnelik olemast.

Endast arusaamise ja iseenda tundmise puudumine teeb meiega sageli julma nalja. Selle asemel, et tegeleda oma tõeliste vajadustega, ja mõista, et meie õnnelik elu ei sõltu välistest asjaoludest, hakkame otsima õnne väljastpoolt ennast ja teistest inimestest.

Töötoas räägime inimese põhivajadustest ja tunnetest. Praktilise osa käigus saate diagnoosida ja mõista oma kontakti iseenda ning oma kehaga.

Töötoa formaat:
Meistriklass sisaldab nii teoreetilist osa, praktilisi harjutusi, meditatsiooni kui ka hingamistehnikaid.

Osalemistasu: 28€

Registreerimine:
Töötuppa registreerimiseks kirjuta palun aadressile info@holistika.ee.
Osaleda saavad vaid need, kes on registreerunud. Kohtade arv on piiratud. Oodatud on kõik huvilised. Koolitus toimub vene keeles.

Lisainfo:
info@holistika.ee
+372 637 2777

*****

*Holistika Instituut 25. Eksklusiivsed töötoad.

Holistika Instituudi juubeliaasta toob huvilisteni meie suurepäraste ja kogenud koolitajate ainukordsed lühikoolitused. Töötoad toimuvad kord kuus septembrist 2023 kuni aprillini 2024 Holistika Instituudis või veebi vahendusel. Kokku leiab aset kaheksa töötuba, viis neist eesti ja kolm vene keeles. Vaata rohkem: holistika.ee/events/eksklusiivsed-tootoad/