Eksklusiivne töötuba. Ivar Raav.

Koolitaja

Ivar Raav, Holistika instituut

Toimumise koht

Zoom veebikeskkond

Kuupäev

13. märts 2024 – 14. märts 2024

Kellaaeg

kolmapäeval kell 18–21
neljapäeval kell 18–21

Holistika Instituut 25. Eksklusiivsed töötoad.*

Eksklusiivne töötuba. Ivar Raav.

K-N, 13.–14. märts 2024 kell 18–21 veebi vahendusel (Zoom)

„Mida teha, kui töö enam ei kõneta?”

Koolitaja: Ivar Raav on holistiline organisatsioonide ja juhtide koolitaja ning Holistika Instituudi koolitaja.

Kas tunned, et senine töö enam ei kõneta, aga samas ei tea, et mida edasi teha? Võib-olla häirib sind tööl juba rohkem aspekte kui neid, mida naudid, aga samas ei oska midagi pihta hakata ja kuhugi edasi liikuda. Võib-olla tunned, et enam ei olegi mõtet vahetada töökohta ja mujal on niikuinii samad väljakutsed. Kas tunned, et pühendud tööle liiga palju ning enda jaoks jääb liiga vähe aega? Mida siis teha, kust alustada ja kuidas terviklikult (holistiliselt) vaadata peale oma tegemistele elus laiemalt, oma soovidele, oma sihtidele ja kuidas ehitada oma teekond taas selliselt, et teeksid vaid seda, mida tahad ning isegi kui käid tööl, siis see oleks pigem oma kutsumuse ellu toomine, mitte kohustusest ja rahavajadusest „tööl käimine“, kus sina teenid raha, aga raha ei teeni sind.

Töötoa formaat:
Töötuba on üles ehitatud kohale tulnud osaleja vajadustest lähtuvalt ning täpne päevakava selgub töötubade käigus lähtuvalt osalevate inimeste vajadustest. Kuid teemad, millele keskendume: siht elus, tahtmine vs mittetahtmine, eluvaldkondadega rahulolu, töö kui eneseväljendus, raha teenimisega seotud mõttelaad, kannatuste vs arengu loomine, töö vs kutsumus, suhe juhiga.

Koolitajast:
Ivar on aastaid töötanud erinevates organisatsioonides juhina ning juhtide ning meeskondade koolitajana. Olles pühendunud tööle ja karjäärile, jõudis ta oma elus ühel hetkel punkti, kus senine enam ei innustanud, aga uutmoodi veel ei osanud edasi minna. Oma elu kõige sügavamas augus sattus ta õppima Holistika Instituuti, kus tänaseks on ta lõpetamas holistilise regressiooniterapeudi õpet ning instituudi tiimi liikme ja koolitajana toetab teisi, kes sarnaste väljakutsete silmis seisavad. Ivar usub, et tänane organisatsioonides töötamise mudel on ennast ammendanud ja oleme jõudnud aega, kus igaüks (olgu siis juht või spetsialist) peab esmalt tegelema iseendaga, kohtuma oma MINA-ga, et saaks taas luua ühist MEIE-t tööl või kodus. Oma kogemustest organisatsioonides töötamisest, läbimõlemisest ja põhimõtetest, millesse ta usub, on ta kirjutanud raamatu „Juhtimise jalajälg“. Iganädalaselt räägib ta oma maailmavaatest podcastis „Juhtimine juhtimiseta“. Märtsikuises töötoas teeme läbi just need praktikad, mis aitasid Ivaril leida oma kutsumus ning mitte kunagi enam tunda, et ta „käib tööl“.

Toimumise täpne kuupäev, kellaaeg ja kestvus:
13. ja 14. märtsi õhtul 2024.
Mõlemal päeval kl 18-21 (sh paus 20 minutit).

Toimumise koht:
Zoom veebikeskkond, Zoom kohtumise link saadetakse registreerunutele 12. märtsil 2024.

Töötoa eripärad:
Koolitusel osalemine on aktiivne ning eeldab Zoomis osaleja kaamera ja mikrofoni toimimist ja kasutamist. Samuti on oluline, et igal osalejal oleks enne teist koolituspäeva umbes 2 tundi aega teha individuaalset kodutööd.

Osalemistasu: 56€

Registreerimine:
Töötuppa registreerimiseks kirjuta palun aadressile info@holistika.ee.
Osaleda saavad vaid need, kes on eelnevalt registreerunud. Oodatud on kõik huvilised. Koolitus toimub eesti keeles.

Lisainfo:
info@holistika.ee
+372 637 2777

*****

*Holistika Instituut 25. Eksklusiivsed töötoad.

Holistika Instituudi juubeliaasta toob huvilisteni meie suurepäraste ja kogenud koolitajate ainukordsed lühikoolitused. Töötoad toimuvad kord kuus septembrist 2023 kuni aprillini 2024 Holistika Instituudis või veebi vahendusel. Kokku leiab aset kaheksa töötuba, viis neist eesti ja kolm vene keeles. Vaata rohkem: holistika.ee/events/eksklusiivsed-tootoad/