r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

“Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminarid Eestis

Taeva ja Maa koolituskeskus korraldab 15. – 22. aprillil 2019 Holistika Instituudi ruumides “Venemaa Hõbedase Haldja” Natalja A. Onufrieva kevadseminaride sarja.

Seitse päeva sisaldavad endas kokku üle 14 loengu ja töötoa. Aset leiavad sügavamõttelised ja põhjalikud loengud elust enesest, reaalse teaduse ja lõputu vaimsuse piirimailt

Natalja A. Onufrieva on Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemia asutaja ja president, erialalt kliiniline psühholoog, psühholoogia doktor. Ta külastab Eestit juba 8ndat korda.

Suurema osa oma elust on väekas naine pühendanud inimeste abistamisele ja inimvõimete uurimisele. Tema tööd on saavutanud ülemaailmset edu ja pälvinud hulgaliselt rahvusvahelisi ja mainekaid auhindu.

Ta on avaldanud mitmeid raamatuid, avaldab ajakirja ja juba 22 aastat on tal Moskva kesklinnas oma Rahvusvaheline Akadeemia ja tervisekeskus.

Nimetuse “Venemaa Hõbedane Haldjas” sai Natalja maailmakuulsast selgeltnägijalt Vangalt.

Loengute teemad:

Natalja A. Onufrieva kevadkursuste kava leiad siit (PDF fail)!

Loe lisainfot korraldaja kodulehelt!

Olete oodatud osalema, vali välja oma lemmikkursus!

Saada osalemissoov e-posti aadressile: info@taevasmaa.ee või teresa.mangel@gmail.com.

Infotelefon: 55903155. Lisa oma kontaktid, et saaksime sinuga vajadusel ühendust võtta ning täiendavat infot ja juhiseid saata. Kui sinu meilile kinnitust broneeringu kohta ei tule, siis kindlasti helista.

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad