r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Vabastava hingamise õhtu „Kohtudes oma varjuga“
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Vabastava hingamise õhtu „Kohtudes oma varjuga“

Oled teretulnud vabastava hingamise õhtule, mis toimub teisipäeval, 29. novembril kell 18.00 – 21.00 Holistika Instituudis. Õhtut juhendab Kert Grünberg.

Mida pimedamad on päevad, seda enam on meil võimalus võtta aeg maha, et tähistada surma ja taassünni tsüklit. Milline on see osa sinust, mida sa kõige vähem lubad endal väljendada? Mida sa selle läbi kaotad ja mida võidad? Millele annad sa kõige enam hinnanguid ja kuidas sinu kriitikaobjekt sinus endas väljendub? Millistest hinnangutest oled valmis enda juures loobuma ja mida endas avama, et tunda end rohkem elusana?

Sinu Vari peegeldab neid tundeid ja vajadusi, mille kohta sa oled õppinud enda peamistelt hooldajatelt, et neid ei sobi väljendada. See juhtus ammu, siis kui sa olid väike, kui sa käisid koolis, kui sa õppisid mida tähendab olla mees või naine. Kõik meie emotsioonid  ja vajadused on olulised märgid, mida on vajalik õppida lugema, et ühenduda kogu enda eluenergia ja sisemise väega. Kõik mida me endale ei tunnista, hoiab seda tagasi.

Seekordsel hingamisõhtul suhtleme õhtu esimeses pooles oma Varjuga läbi kunstiteraapia ja tantsu. Õhtu teises pooles toimub vabastav hingamine grupis.

Õhtu algab 18.00. Palun tule kohale pool tundi varem, et saaksime täpselt alustada. Õhtu kestab kolm tundi. Võta kaasa matt, magamiskott või soe tekk ja soojad sokid. Sobib kihiline mugav riietus.

KertÕhtu tasu on 20 eur. Koos sõbraga tulles on hind kokku 36 eur.

Registreerimine: kert@hingamistuba.ee

www.hingamistuba.ee

Kauni kohtumiseni!

Kert

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad