r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Vabastava hingamise õhtu
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Vabastava hingamise õhtu

Oled teretulnud vabastava hingamise õhtule, mis toimub teisipäeval, 25. oktoobril kell 18.00 – 21.00 Holistika Instituudis. Õhtut juhendab Kert Grünberg.

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. See on võimas tehnika, millega  tõsta oma energiataset, vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid või minna läbi emotsionaalselt rasketest seisunditest. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob nii füüsilise kui ka hingelise rahulolu.

Minu töötoad on alati veidi erineva üleehitusega. Ma armastan tantsu ja naeru, sest need aitav meil sügavamalt hingata ja olla hetkes. Seetõttu on minu töötubades sageli enne hingamist võimalik tantsida. Lisan juurde mõnikord ka harjutusi või meditatsioone, mis aitavad sul mõista hetke olukorda või tundeid. Ole valmis üllatusteks:) Esimeses pooles teeme erinevaid hingamisteraapia, tantsuteraapia ja naeruteraapia harjutusi. Õhtu teises pooles on vabastav hingamine.

Ma usun, et turvalises õhkkonnas ja koos piisava toetusega on alati võimalik minna protsessis sügavamale, seetõttu kaasan enda töötubadesse vähemalt ühe assistendi.

Kert GrünbergPalun võta kaasa matt, magamiskott, mugavad vahetusriided.

Tasu 20 eur kohapeal, koos kaaslasega kokku 35 eur.

Vajalik eelregistreerimine: kert@hingamistuba.ee

Kauni kohtumiseni!

Kert

Loe lisa: www.hingamistuba.ee

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad