r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Ülemaailmne Access Bars® kursus Dain Heeriga

Tere tulemast ülemaailmsele Access Bars® koolitusele videoülekandena Austraaliast, koos Accessi kaaslooja Dr Dain Heeriga!

Kursus toimub 6. mail kell 10.00–18.00 Tallinnas. Kursus tõlgitakse eesti keelde.

Kursust kantakse üle enam kui 100 riigis ja see tõlgitakse enam kui 20 erinevasse keelde.

Kuidas saab veel paremaks minna? Kas oled valmis astuma teadlikkusse? Kas oled see, kes ühineb teadlikuse laine loomisega Tallinnas?

Vaata ja loe rohkem selle kursuse kohta (inglise keeles): http://www.5daysofchange.com/access-bars.html

Vaata ja loe rohkem Selle kursuse kohta (eesti keeles): http://www.kingdomofpossibilities.eu/mis-on-access-consciousness/access-bars/

Vaata videot, kus Dain Heer räägib mis on Access Bars® ja kuidas on see tema elu muutnud:

Registreeru Access Bars® kursusele siit: http://www.accessconsciousness.com/class_details.asp?cid=56762

Sellel kursusel osalemise hind on 300$. Kordaja hinda või rahvusvahelist hinda seekord pole.
Maksa kursuse eest hiljemalt 3. maiks: https://accessconsciousness.sansolo.com/shop/ssl/payments_general.asp
Kursus toimub Tallinnas.

Kursust tõlgivad eesti keelde Kaidi Karilaid ja Kerti Kass
Sellelt kursuselt saad sa kaasa MP3 lindistuse, samuti ülekande koopia videos, mida saad vaadata hiljem uuesti ja uuesti ning mis toob ja loob üha suuremat muutust.

See kursus loeb Access Bars® vahendaja litsentsi taotlemiseks.

Lisainfo leiad siit: http://www.kingdomofpossibilities.eu/event/access-bars-2-2-3-2/

***

Mis on Access Consciousness?

Access Consciousness on lihtne ja mõjus kehaprotsessi tehnika, millega paljud inimesed üle maailma on saavutanud suurepäraseid tulemusi.

Antud tehnika sobib muutuste loomiseks erinevates eluvaldkondades. Ainus osalemiseeldus on soov ja valmisolek õppida midagi uut.

Mis on Access Consciousness™?

Kas oled alati teadnud, et on olemas midagi enamat, lihtsamat?
Kas on midagi, mida oleksid alati tahtnud teha, olla?
Kas oled alati teadnud, et oled erinev?

Access Consciousness on dünaamiline vahendite ja protsesside komplekt, et lukustada Sind lahti teemadest, mille lahendamine on võtnud inimestel aastaid. Sellega pakutakse vahendeid, mis aitavad muuta seda, mida sooviksid muuta; toetavad seda, mida soovid luua ja kutsub sind elule, mille võimalikkusesse sa poleks uskunud.

Mis siis, kui saaksid muuta oma elu nii radikaalselt, et su sõbrad imestaksid, kuidas sa küll seda tegid? Kui sa saaksid muuta midagi oma elus, siis mis see oleks?

MIS on BARS-id?

Mis oleks, kui su elu võiks olla parem, kui oled seda üldse ette kujutadagi osanud? Mis siis, kui millegi muutmine võib olla oluliselt kergem sellest, mida oled juba proovinud? Mis siis, kui on olemas lihtne ja kerge tehnika, mida võid omandada ühe päevaga ning see võimaldab vabastada kõik aastate jooksul kogunenud piiravad uskumused, emotsioonid ja hoiakud?

Teaduslikult on kindlaks tehtud, et meie mõtted mõjutavad molekule meie kehas, luues sellega pinget, ebakõla ja vananemist. Mis sa arvad, kuhu kõik need mõtted on salvestatud? SINU KEHASSE!

Sinu pea peal või läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Bars-i. Need hoiavad kõigi sinu poolt loodud mõtete, uskumuste, otsuste, emotsioonide ja vaatepunktide elektromagnetilisi komponente. Mõned näited olemasolevatest Bars-idest on nt. tervenemise, keha, raha, kontrolli, teadlikkuse, loovuse, vananemise, seksuaalsuse ja paljude teiste valdkondade osas.

Iga kord, kui lood millegi või kellegi osas hinnangu, siis lood läbi selle piirangu. Näiteks öeldes „Ma ei tee seda enam kunagi!“, peatad energia ja lood piirangu sellele, mida võiksid vastu võtta. Lastes „Bars-idel joosta“ ehk puudutades Bars punkte, hakkab ajju salvestunud polaarsuste elektriline laeng hajuma. Seiskunud energia vabastamine on kui arvuti kõvakettalt vanade failide kustutamine.

Bars-ide töötlus (puudutades neid punkte) on võimas kehaprotsess, mis avab energiavoolu ja kustutab elu ja elude jooksul kehasse salvestatud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus tagasi hoiavad.

Millist kasu võib saada Bars sessioonist?

Bars sessioon on lihtne ja dünaamiline elumuutev protsess. Inimesed, kes on saanud regulaarselt Bars sessioone on andnud tagasisidet energiataseme, seksuaalsuse, vastuvõtu võime ning finantside suurenemisest, stressi ja pideva mõttevada vähenemisest, dünaamilistest muutustest ja haiguste kadumisest, kiiremast vigastustest paranemisest, kehakaalu vähenemisest, nooruslikumast väljanägemisest, teadlikumaks ja rohkem kohalolevana olemisest ning võimaluste avardumisest elus.

Regulaarne “Bars sessiooni” saamine on kingitus sulle endale. Iga kord kui saad Bars sessiooni, siis vabastatakse sel ajal kõik ebavajalikud käitumismustrid, emotsionaalsed ja psüühilised traumad, hinnangud ja energiablokid. Sa muutud oma elus rohkem kohal olevaks. Sinu minevik ei projekteeri ja mõjuta sinu tulevikku enam samal moel, kui üldse enam. Sa muutud jätkuvalt üha avatumaks uute ja erinevate võimaluste vastuvõtmisele.

Access Bars™ koolitus

Sellel 1-päevasel koolitusel saad sa lisaks kahele Bars sessioonile ka vajalikud teadmised ja oskused, kuidas seda dünaamilist kehaprotsessi teistele teha. Iga osaleja saab käsiraamatu ja lisamaterjalid kõige kohta, mida vajab.

Peale koolitust on sul õigus soovi korral pakkuda seda sessiooni oma lähedastele, sõpradele, klientidele, osaleda Bars vahetusõhtutel ning Access Consciousness Foundation koolitusel (s.o. jätkukoolitus). Bars kehatehnikat võib kasutada ühildatuna massaaži, kiropraktika, akupunktuuri ja teiste kehaprotsessidega. Antud tehnika sobib muutuste loomiseks erinevates eluvaldkondades. Ainus osalemiseeldus on soov ja valmisolek õppida midagi uut.

Lisainfo:

Kaidi Karilaid

5299119
kaidik@gmail.com

 

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad