r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

TRE (stressi ja pingeid vabastav võimlemine)

Oled teretulnud TRE töötuppa kui tunned, et oled hädas unetuse, pideva pinges oleku, stressi, alaselja valude, menstruatsiooni valudega, kui sa koged tihti ärevust või sul on raske lõdvestuda ja nautida kehas olemist.

Tund toimub Holistika Instituudis Endla 15 , Centennial hotelliga ühes majas, 4. korruse treeningsaalis. 

Järgmine TRE õhtu toimub:

  • 14. mail, kell 18.30 – 20.00

TRE õhtuid juhendab Kert Grünberg.

Registreerimine: kert.grynberg@gmail.com

Võta kaasa mugavad kihilised võimlemisriided, sokid. Uues treeningsaalis on olemas matid ja tekid.

Palun tule kohale 15 minutit varem, me alustame täpselt.

Tasumine: 15 eur kohapeal sularahas. Sooduskaardiga on tasu 12 eur kord.

Võimalus osta 4 korra kaart hinnaga 48 eur. Kaart kehtib kolm kuud. Sooduskaardi eest saad tasuda ülekandega: Hingamistuba OÜ, EE15 2200 2210 4896 1113

Esimesel korral palun sul kohapeal täita ankeedi, mille sisu on konfidentsiaalne, aga mis on vajalik, et saaksin sind paremini selles protsessis toetada.

Töötuba on praktilise suunitlusega, kus jagamine toimub kõige lõpus vabatahtlikkuse alusel. Isiklikke teemasid me grupis ei puuduta. Juhul kui sa soovid individuaalseanssi, siis võtan ma vastu Hingamistoas (Luha 1-2).

TRE harjutused

TRE harjutused aitavad kehal vabastada elu jooksul kogunenud stressi ja emotsioone loomulikul teel. TRE harjutused on pärit tai chi, jooga ja bioenergeetika praktikatest. Harjutuste tsükli on koostanud David Bercelli. Praktika eesmärk on vabastada sügavaid emotsionaalseid pingeid ilma sõnalise sekkumiseta. TRE ei asenda psühhoteraapiat. Harjutustel on teraapiat toetav roll.

Mis sinu kehaga hakkab toimuma?

Harjutused tekitavad kehas sisemise värina, mis on loomulik ja instinktiivne stressist vabanemise reaktsioon.Värin algab kõhu sisemuses asuvast psoas lihasest, nii et sinu kõhu ja alaselja lihased, mis on seotud psoasiga saavad samuti lõdvestuda.

Värinatel on rahustav mõju, adrenaliini tase kehas väheneb. Pinged vabanevad, kuna harjutused mõjutavad üheaegselt nii sinu siselihaseid kui aju seda osa, kus asuvad valu, hirmu ja mineviku kogemused. Regulaarsel praktiseerimisel on TRE harjutustega võimalik vabastada ka pikaajaliselt lihastesse salvestunud pinged.

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad