r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Töötuba „Saame sõbraks oma sisemise kriitikuga“
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Töötuba „Saame sõbraks oma sisemise kriitikuga“

Oled teretulnud 5. novembril kell 18.00 Holistika Instituuti töötuppa „Saame sõbraks oma sisemise kriitikuga.“ GRUPP ON TÄIS!

Me kõik teame seda häält enda sees, kes ütleb: sa oleksid saanud paremini, sa ei saa hakkama, jälle sul ei tulnud välja jne, jne …. See on meie sisemine kriitik, kes üritab meid kaitsta järjekordse võimaliku haiget saamise eest. Kuna sisemise kriitiku info põhineb üksnes minevikukogemustel, ei lase ta meil täna end elus hästi tunda ja enda jaoks parimaid valikuid teha. Õhtu jooksul saad tööriistu ja võtteid, kuidas temaga oma igapäevaelus toime tulla.

MareKarguHolistilise regressiooni terapeut ja koolitaja Mare Kargu kutsub sind töötuppa kohtuma oma sisemise kriitikuga. Töötoa eesmärgiks on luua koostööl ja toetusel põhinev suhe oma sisemise kriitikuga. Osaleja saab teadlikuks ja õpib tundma seda osa endast, mis takistab tema loomuliku potentsiaali avaldumist, elamist rõõmus ja kerguses.

Mis õhtu jooksul toimub? Käsitleme sisemise kriitiku olemust, tema avaldumist meie igapäevaelus ja arutleme, kuidas teda ära tunda. Teeme harjutusi ja praktikaid, et sisemise kriitikuga sõbraks saada.

Toimumisaeg: Teisipäeva 5. november 2019, kell 18.00-20.30

Toimumiskoht: Holistika Instituudis Tallinnas, Endla 15 (IV korrus)

Töötuba on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sissepääs registreerumisnimekirja alusel. Registreerides annad oma kinnituse, et osaled töötoas. Kui Sul ei ole võimalik osaleda, palun teata sellest vähemalt 48 tundi enne töötoa algust!

Registreerimine on lõppenud ja grupp on täis!

 

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad