r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Töötuba „Armasta iseennast“ – aga kuidas?
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Töötuba „Armasta iseennast“ – aga kuidas?

NB! Registreerimine on lõppenud! Grupp on täis ja ootenimekiri on ka täis:)

Su ülesanne pole mitte otsida armastust, vaid lihtsalt otsida ja leida enda seest kõik tõkked, mille oled armastuse vastu ehitanud. /Rumi/

Kahepäevasel koolitusel uurime, mis takistab loomulikku armastuse voolu ja vaatame, kuidas neid tõkkeid vähendada ja armastust kasvatada.

MareHolistilise regressiooni terapeut ja koolitaja Mare Kargu ootab Sind töötuppa, mille eesmärgiks on kasvatada armastust iseenda vastu. Osaleja saab teadlikuks ja õpib tundma neid osi endast, mis ei lase loomulikul potentsiaalil avalduda ning elada kooskõlas iseendaga, rõõmus ja armastuses.

Mis töötoas toimub?

Käsitleme takistusi, mis ei lase ennast armastada, vaatleme nende avaldumist igapäevaelus. Erilist tähelepanu saavad armastuse põhilised vaenlased – hirmud ja sisemine kriitik. Teeme harjutusi ja praktikaid, et edendada armastavat ja toetavat suhet iseendaga. Kahepäevase töötoa jooksul saad tööriistu ja võtteid, et jõuda sügavama enesearmastuseni, mis lisab su ellu harmooniat, tasakaalu ja rõõmu.

Laupäeval 23. novembril algus kell 11.00 ja lõpp kell 17.00
Pühapäeval 24. novembril algus kell 11.00 ja lõpp kell 16.00

Toimumiskoht: Holistika Instituut Tallinnas, Endla 15 (IV korrus)

Töötuba on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sissepääs registreerumisnimekirja alusel. Registreerudes annad oma kinnituse, et osaled töötoas. Kui Sul ei ole võimalik osaleda, palun teata sellest vähemalt 48 tundi enne töötoa algust!

Registreerimine on lõppenud! Grupp on täis ja ootenimekiri on ka täis:)

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad