r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Rännaku seminar Brandon Baysiga
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Rännaku seminar Brandon Baysiga

13. – 15. märtsil toimub Tallinnas, Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses järjekordne Rännaku Intensiivseminar, sedapuhku koos Brandon Baysiga. Rännaku seminarid on alati erakordsed, lihtsad, sügavad ja hästi toimivad, nagu meetod ise. Väga paljude inimeste jaoks, kes seminarile tulevad, on see olnud elumuutvaks sündmuseks.

Rännak on mitmekülgne eneseabi meetod, mis aitab parandada Sinu füüsilisi tervisehädasid, emotsionaalseid traumasid, suhte- ja karjääriprobleeme. Sa omandad sügavad teadmised enda olemusest ja saad enda kasutusse praktilised töövahendid, mida saad ise igapäevases elus hõlpsasti ja tõhusalt kasutada.

Rohkem infot: https://www.rannak.ee/seminarid/journey-intensive/

https://www.rannak.ee/osta-pilet/

 RANNAKU_BANNER_WEBPÄIS_BB SÕBRAKUU_960x300_010215

Rännaku tutvustusõhtud veebuaris:

Mõistmaks, mis Rännak on ja kuidas see Sind aitab, on enne seminari võimalus saada sellest aimu ja tunnetada seminari tutvustusõhtutel üle Eesti.

See kahetunnine koosviibimine ei ole pelgalt Rännaku meetodist jutustav. Tegelikult on seal Rännakust juttu vaid natukene. Kui panna loengule õige pealkiri, siis see võiks olla – Emotsionaalne heaolu.

Joonas viib oma kuulajad matkale inimese sisemaailma maastikele, avardamaks oma teadlikkust endas toimuvast. Tema sõnul on inimesed niivõrd ametis mineviku lahkamise ja tuleviku kujundamisega, et nad magavad maha, mis salamahti toimub neis endis praeguses hetkes. Probleemid inimeste eludes tekivad siin ja praegu hetkes, aga kui me ei ole selles hetkes kohal, siis inimesed isegi ei märka neid.

Joonas annab väga selge mõistmise sellest, kuidas tulla endaga paremini toime, kuidas olla rohkem kohal ja seeläbi ka saavutada rahulolu oma elus. Väga oluline osa on ka oskustel, millega lahti lasta kummitavast minevikuvalust, hirmudest, halbadest harjumustest, rahulolematusest. Selge pildi saab haiguste ja eluprobleemide tekke alustest ning sellest, kuidas neid lahendada. Rännaku metoodika on Joonase sõnul üks suurepärane kogum erinevatest meetoditest, seal on osasid nii iidsetest idamaade kultuuridest kui ka uutest läänemaailma new age taipamistest.

Tutvustusõhtud toimuvad:

  • Alatskivil, 16. veebruaril, esmaspäeval kell 18.00

Asukoht: Alatskivi Sepikoda; http://sepamaja.ee/kontakt

  • Tartus, 17. veebruaril, teisipäev kell 19.00

Asukoht: Laulupesa, Vaksali 8, Tartu, 52 29 096 (Airi Liiva)
Laulupesa

  •  Põlvas, 18. veebruaril, kolmapäeval kell 18.00

Asukoht: Põlva, metsa tn 1; www.tercare.ee

  • Tallinnas, 23. veebruaril, esmaspäeval kell 18.30

 Asukoht: Alter Studio Tartu mnt 43/ Fr.R. Kreutzwaldi 24, Tallinn
(https://www.facebook.com/alterstuudio/info?tab=overview)

 

„Joonas Saksaga koos rännates olen kogenud sama, mida heade raamatute ja paeluvate filmide neelamisel – iseennast loeme ja vaatame, iseendaga kohtume – igal sammul. Joonase kirglikku ja humoorikat esinemist nautides avastad üha sügavamalt – kõik on kõige ja kõigiga tõepoolest seotud. Veel enne tegelikku Rännaku algust kohtud juba esimeste energiablokeeringutega. Ja kuna see Meister on kujundliku ja vaimuka väljendamisega, ei tule üllatusena, kui „pask lendab ventilaatorisse“ – kuna see pole üllatus, ei tule ka hirmu ega muid soovimatuid lisabarrikaade – läheb ladusaks lammutamiseks!“ Kati Saara Vatmann

 

Uued eestikeelsed 1- päevased seminarid veebruaris

RANNAK_BANNER KÜLLUS_FB_EVENT_843x315_300115

Külluse päev Joonasega

Külluse päev on sissejuhatav koolitus Rännaku Külluse esilekutsumise seminarile. Suurepärane võimalus saada maitseproov sellest väga hinnatud seminarist. ( Brandon isiklikult tuleb Eestisse Külluse seminari läbi viima 17.-19. aprillil Laulasmaal.)

Toimumisajad:

22.02 (pühapäev) Tallinnas Alter Stuudios (Fr.R Kreutzwaldi 24)

28.02 (laupäev) Tartus Loomemajanduskeskuses (Kalevi 13)

Lisainfo:

https://www.rannak.ee/seminarid/rannaku-kulluse-paev-joonasega/

 

Joonas Küllusest:

Probleem ei ole selles, et maailm ei sooviks meile anda…Väljakutseks oleme meie ise – me ei oska ja ei taha vastu võtta.

 

Inimestena on meil pidevalt plaan ja me oleme ametis oma plaani kallal ning tihitlugu ei pane tähele, mis ümberringi toimub.

Selle plaani on loonud meie “mina” , kes kipub elama oma väikeses illusoorses maailmas ning sellest kramplikult kinni hoiab.

 

Töös inimestega olen kogenud, et enamus meie elu väljakutseid ja probleeme seisneb selle “mina” uskumises. Kuna “mina” elab hirmude maailmas, siis kipub ta valima järgiproovitud mittetöötavaid stsenaariume, et jääda sinna juurde, mida ta juba tunneb ja teab.

Parem lõputu kannatus kui tundmatus.

Küllus aga enamasti istub teiselpool tundmatust ja kihistab naerda oodates, et me laseks lahti oma hirmul olevast minast ja võtaks vastu kingitused, mida ta nii väga meile anda soovib.

– Külluse päeval me vaatame oma sisemisi sabotööre, mis hoiavad kinni vanas ja ei lase, sel mida maailma meile anda soovib, meie ellu tulvata.

– Õpime kasutama suurepäraseid tööriistu sabotööride, negatiivsete uskumussüsteemide ja hirmudega toimetulekuks.

– Puhastame ja avame end elu külluse voolule ning loome oma tõelisi hingesoove toetava tulevikuvisooni!

Tule ja saa osa nendest tõeliselt vabastavatest õpetustest ja tööriistadest!

Joonasel on endal isiklik ja võimas kogemus, mida need tööriistad ja teadmised teha võivad. Ta jagab oma inspireerivat lugu ja neid vahendeid, mis teda enim aidanud!

 RANNAK_BANNER EGO_FB_EVENT_843x315_300115-1

Rännaku Egost teadlikuks saamise seminar

Enneagram on ilmnenud meie ajal kui illusoorne ravim tervendamaks kujuteldavat haigust. See haigus on egoistilik idee eraldiolekust Loojast, oma tõelisest Allikast.

Ravi toimub läbi Enneagrami tarkuse peegli vaatamise, et näha läbi kõikide valeidentiteetide olemise tegelikku Tõde.

Rännaku terapeutide õppes üks kõige põnevam osa on Enneagrammi põhjalik tundmaõppimine.

See mudel pärineb iidsetest aegadest ja on valgustanud oma sügavusega paljusid enda ja elu olemuse otsijaid.

 

Joonas, Rännaku Eesti juht ja selle koolituse läbiviija ütleb Enneagrami kohta nii:

Minule on Enneagram andnud väga palju. Ma kasutan neid teadmisi iga päev nii enda “Mina” kui ka teiste minadega toimetulekuks. See on üks sügavaim ja vabastavaim tööriist, mida elu minuga kunagi on jaganud.

Paljuski on ta õpetanud mulle kaastunnet – pärast esimest Enneagrami koolitust hakkasid need inimesed, kelle mõtlemis- ja käitumisviis olid täiesti vastuvõtmatud ja arusaamatud, ka inimestena tunduma. Ma sain aru, mis kuri neid taga ajab.

Ma mõistsin palju paremini, mis minu sees toimub – mis põhjustab selle siia-sinna kõikumise, pideva sõjatsooni loomise ja kohati täiesti arusaamatu käitumise.

Mõistmine andis mulle vabaduse mitte mängida nende mänge, kuhu “ Mina” ikka ja jälle nii ahvatlevalt kutsub.

Enneagrammi õpetavad tundma ka mitmed väga lugupeetud valgustunud õpetajad, nagu näiteks Gangaji, Eli Jaxon-Bear, Brandon Bays jt.

Joonas on seda süsteemi õppinud tundma valdavalt Brandon Baysi ja tema mehe Kevin Billeti käe all ning pärast seda läbi kogemuse töös iseenda ja teiste inimestega.

 

Toimumisajad:

  • 21.02 (laupäev) Tallinnas Alter Stuudios (Fr. R.Kreutzwaldi 24)
  • 27.02 (reede)Tartus Loomemajanduskeskuses (Kalevi tn 13)

Lisainfo: https://www.rannak.ee/seminarid/rannaku-egost-teadlikuks-saamise-seminar/

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad