r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Mustamäe tee 17

Rännaku seminar “Värvid ellu”

1.-3. mail toimub Tallinnas, Blissi Konverentsikeskuses uus Rännaku seminar VÄRVID ELLU, sedapuhku koos Rännaku Saksamaa juhi Bettina Hallifaxiga. Arvatavasti ei ole meie seas inimest, kes ei teaks sõna STRESS, LÄBIPÕLEMINE või isegi DEPRESSIOON.  Just see 3-päevane seminar aitab uuesti elurõõmul ehk värvidel meie ellu tagasi tulla.

See võimas ja vabastav 3-päevane töötuba on kõigile, kes tunnevad, et nende elus puudub tõeline elurõõm, kirg ja rahulolu enese ning maailmaga.

Kui tunned, et mõni nendest märkidest on ka Sinu elus olemas:

– Sinu elu tundub igav, hall, tühi ja “autopiloodil”-toimiv
– Sul on juba diagnoositud depressioon või tarvitad antidepressante
– Ärevus valitseb Sinu elu ja Su loomulikud instinktid on maha surutud
– Ainsad tunded, mida tunned, on negatiivsed
Siis on see koolitus Sulle!

Sellel koolitusel Sa koged:

– võimast ja vabastavat protsessi, mis võimaldab Sul jõuda oma lukustumise, emotsionaalse allasurutuse, jätkuvate negatiivsete emotsioonide ja depressiooni põhjuste juurteni
– märkamist – saad teada, mis on Sind siiani lahus hoidnud tõelisest elurõõmust ja kirest.
– muutumist – puhastad teadvuse negatiivsetest mustritest ning selle muutusega mõjutad positiivselt ka end ümbritsevaid inimesi.
– elurõõmu – astud ellu, mis on täis kirge, rahuldust ja naudid elu täiel rinnal.

Koolitaja Bettina Hallifax, Rännaku Saksamaa juht ja hinnatud koolitaja terves Euroopas, kes on eestlaste südame võitnud oma avatuse, lihtsuse ja siirusega, kirjeldab seminari sisu nii:

Seminar “Värvid ellu” keskendub meis oleva depressiooni, läbipõlemise, stressi avastamisele ning õpime aru saama, kuidas me end stressi viime, mis viib meid lõpuks läbipõlemiseni ja millised negatiivsed uskumused hoiavad meid depressiooni küüsis. Seminaril saame ühenduse oma emotsioonidega ja õpime, kuidas nendega sõbraks saada. Lisaks õpime, kuidas jõuda nende teemade sügavaimate põhjusteni, mida oleme endis alla surunud.  Värvid Ellu on kohane seminar ajal, mil ühiskond näib meile dikteerivat, et me peame olema teiste jaoks pidevalt olemas või kättesaadavad, muidu võime millestki ilma jääda. Me tunneme, et võime kaotada oma töö, oma maine, kui me pole pidevalt “online” 

See seminar annab sulle vahendid avastada, mis on sinuga juhtunud ja kuidas vabaneda pingetest nii, et leiad sisemise rahu ja taaskord värvid ellu. 

Seminar toimub 1.-3. mail Blissi konverentsikeskuses.

Lisainfo seminarile on siin: https://www.rannak.ee/seminarid/varvid-ellu-seminar/
Soodushinnaga pileti 245 EUR kuni 10.04 saad osta siit: https://www.rannak.ee/osta-pilet/
Uuri lisa ürituse Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/events/1579172092357479/

Koolitaja kohta saad esmatunnetuse siin: https://www.youtube.com/watch?v=EsfjTCLlF4w&feature=youtu.be

Lisaks toimub 4.mail, esmaspäeval, kohe pärast VÄRVID ELLU seminari ka 1-päevane Laste Särava Potensiaali Vabastamise koolitus (Liberating Kids’ Shining Potential), mis on avatud kõigile huvilistele, kelle elus on tähtsal kohal lapsed ja kes soovivad seda imelist metoodikat kasutada ka lastega.

Esimest korda oli sama seminar detsembris 2014 ja kõik osalejad jäid väga rahule. Koolitaja Bettina Hallifax võitis kõigi osalejate südamed ning taaskord saime võimaluse tema kiiresse graafikusse lisada uuesti ka Laste Rännaku seminari.

Avastades ja vabastades enda sisemise lapse, suudad aidata ka oma pere, lähedaste, koolide lapsi.

Tagasiside eelmiselt seminarilt:

Tänan väga nende nõuannete eest, kuidas lastele märku anda, et tunded on lubatud. Just seda ootasingi kõige rohkem. Rõõm oli kuulda, et see kõik on tegelikult palju lihtsam kui ette kujutasin. Olin varem proovinud ette lugeda seda lugu raamatu lõpus ja see oli laste jaoks väga igav. Minu sisemine laps oli sügaval peidus ja on hea meel lasta teda uuesti mängima (Kristi Jürisson)

Lisainfot leiad siit: https://www.rannak.ee/seminarid/laste-rannaku-seminar/

1-päevase seminari soodushind on 100 EUR kuni 30.04-ni.

RANNAKU_BANNER_WEBPÄIS_APRILL_960x300_150315

0

Telli uudiskiri


Blogi artiklite teemad