r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Rännaku Intensiivseminar
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg

Rännaku Intensiivseminar

1. – 3. novembril toimub Tallinnas uus Rännaku Intensiivseminar!

Rännaku seminarid on alati erakordsed, lihtsad, sügavad ja hästi toimivad, nagu meetod ise. Väga paljude inimeste jaoks, kes seminarile tulevad, on see olnud elumuutvaks sündmuseks.

Rännak on mitmekülgne eneseabi meetod, mis aitab parandada Sinu füüsilisi tervisehädasid, emotsionaalseid traumasid, suhte- ja karjääriprobleeme. Sa omandad sügavad teadmised enda olemusest ja saad enda kasutusse praktilised töövahendid, mida saad ise igapäevases elus hõlpsasti ja tõhusalt kasutada.

Rohkem infot: www.rannak.ee

Rännakuseminari infoõhtud

Mõistmaks, mis Rännak on ja kuidas see Sind aitab, on enne seminari võimalus saada sellest aimu ja tunnetada seminari tutvustusõhtul. Saad kuulata juba seminaril käinute kogemusi ja nende muutunud elude lugusid. Tule kohale ja koge imelisi energiaid, saa osa vestlustest ja nende lugudest,  kes on juba Rännakuga pikemalt kokku puutunud. Küsi oma küsimused ja Sa saad kõik vastused.

Infoõhtud toimuvad:

  • Tallinnas, 16.10. kell 19.00 Blissi Majas ( Mustamäe tee 17 ).
  • Viljandis 06.10 kell 19.00 Viljandi huvikoolis ( Jakobsoni 47c )
  • Tartus, 07.10. kell 18.30 Tartu Dorpati hotelli seminariruumis, sissepääs hotelli poolelt  (Soola 6 )
  • Pärnus, 09.10.kell 18.30 Keskraamatukogus ( Akadeemia 3 )

Registreerumine: kersti@rannak.ee

Osalemine on tasuta!

Rohkem infot ja piletid: www.rannak.ee

NB! Seminari piletite sooduspakkumine kuni 15.10!

 ***

Siit leiad arvamusi Rännaku kohta inimestelt, kes on käinud ka Holistika Instituudis:

Minu jaoks oli Rännak suurepärane täiendus õpitule Holistika Instituudis. Metoodikatena on nad pealtnäha sarnased, kuid samas ka üsna erinevad. Kui nad omavahel siduda, siis on tulemuseks üks erakordselt võimas tööriist.

Rännaku efektiivsus seisneb eelkõige tunnetega töös, õigemini neile andumises ja väga hõlpsas tunnete kihtide läbimises, jõudmaks elu allikani. Töö kliendiga leiab aset juba allika loodud ruumis. Lisaks on Rännak lihtne, väga paindlik ja kohe kasutatav, ei pea selleks pikalt õppima.

Soovitan soojalt!

Joonas Saks

 ***

Minule andis Rännaku meetod head tehnikad emotsioonide ja tunnete alla vaatamiseks. Meetod on efektiivne ning aitab jõuda kiiresti  tervendamist vajava probleemini. Võib juhtuda, et sellest probleemist ei olnud Sa üldse teadlik, kuna oli kaetud paljude erinevate tunnete ja emotsioonidega. Samuti on tervendamise tehnikad väga tõhusad. Rännaku meetod on põnev ka selle poolest, et saad olla ise enda terapeut. Põnev on minna läbi erinevate tundekihtide- näiteks viha-jõuetuse-hüljatuse-solvumise ja jõuda välja puhta armastuse ja valguseni ja seda reaalselt kogeda..

Marek Pärtel

 ***

Rännak andis mulle kogemuse ja teadmise, et sügaval minu sees, kõigi tunnete all, asub rahu seisund, mis mulle on alati kättesaadav kui ma seda soovin. Lihtsalt tundes oma tundeid ja lastes neil endast läbi voolata,  kohtun peagi kõike hõlmava rahu seisundiga, mis tuletab meelde, et tunnete vir- varri all ootab mind alati rahu, tasakaal, harmoonia.

Rännak on väga lihtne ja igaüks, kes sellega on tutvunud, võib teise inimese rännakule viia ja see toimib isegi kui oled alles algaja. Rännakut saab isegi laste peal rakendada. See on tõhus tööriist igasuguste traumade, läbielamiste, ebameeldivate intsidentide jne. klaarimiseks. Ja kui oled juba vilunum Rännakutel käija, võid edukalt seda ka endale ise teha. Nii, et alati ei olegi vaja terapeudi juurde tõtata kui raskused tulevad.

Rännak andis juurde tõhusa abivahendi- tunnetest läbiminemise kogemuse ja oskuse ja kohtumise allikaga (oma sisemise rahu seisundiga). Samuti andis Rännak kogemuse, et ka mina suudan teisi edukalt Rännakul juhendada ja aidata lahendada tema probleeme.

Imeline on olla saatjaks teise inimese rännakul ja juhendada ta läbi tervenemisteekonna. Tihti aitas teiste rännakute juhendamine lahendada mingit probleemi ka iseendas. Mulle isiklikult oli lohutav teadmine, et ma ei ole üksi sel teekonnal ja et paljudel on sarnaseid muresid vaja lahendada.

Ma sain juurde mitmeid tööriistu (õhupallid omadustega, mida oleks vaja olnud olukorras, mis põhjustas mingi trauma, rakkude puhastamine ja uuendamine, tuleviku lõimimine jne.), mida tervenemisteekonnal saab edukalt kasutada ja tervenemisele oluliselt rohkem kaasaaidata.

Sirly Jõgi

rännak

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad