r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

Meditatsiooni õpituba
Õpituba "Rahulik mina rahutus maailmas"
  • Koolitaja
  • #_AUTHORNAME
  • Toimumise koht ja aeg
  • Endla 15

Õpituba “Rahulik mina rahutus maailmas”

Kadi Kütt ootab Sind 5. oktoobril algajatele mediteerijatele mõeldud õpituppa „Rahulik mina rahutus maailmas“! Õpituba on praktiline, lihtne ja kõigile jõukohane.

Meditatsioon õpetab märkama oma keha, mõtteid ja tundeid. Kui tood tähelepanu väliselt maailmalt enda sisse, märkad õige pea, et oled rahulikum, keskendatum ja rõõmsam. Su enesekindlus kasvab, sa tuled kergemini toime stressi ja ärevusega.

Teeme läbi praktilised harjutused, mis aitavad keha mediteerimiseks ette valmistada; õpime hingamisharjutusi, mis aitavad ärevuse ja stressiga toime tulla ning mediteerime õige mitmel moel, et saaksid kogeda – meditatsioon pole midagi keerulist ega võõrapärast. Õpitoa harjutusi saad igapäevaelus kasutada ka lihtsalt lõdvestumiseks ja keskendumiseks. 

Medit. opituba

Õpituba toimub 5. oktoobril kl 18.00-20.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15 IV korrusel. Loe lähemalt joogateraapia kodulehelt.

Õpitoa tasu on 20 eurot. Maksta saad sularahas kohapeal. Kui soovid tasu üle kanda, siis tee seda hiljemalt 4. okt.: Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks märgi „õpituba“. Kohti on piiratud arv.

Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.

Uuri ka www.joogateraapia.ee ja facebooki.

Rõõmsa kohtumiseni!

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad