r

NB! Tegemist on arhiveeritud lühikursuse lehega. Tulevaid lühikursuseid saate vaadata ülevalt menüüst "Lühikursused".

 • Koolitaja
 • #_AUTHORNAME
 • Toimumise koht ja aeg
 • Endla 15

Õpituba: “Rahulik ja vaba”

Siiani arvati, et ühel osal inimestest on kalduvus tunda end rohkem õnnelikuna, teistel seevastu on kalduvus viletsale enesetundele. See tulenevat geenidest või kujunevat välja varases lapsepõlves ja jäävatki nii kogu eluks. Karm!  Õnneks näitavad uuringud, et regulaarse mediteerimisega saab iga inimene suurendada oma õnnetunnet.

Tule 19. septembril algajate MEDITEERIMISE ÕPITUPPA! See on praktiline, lihtne ja kõigile jõukohane. Õpituba juhendab Kadi Kütt.

Meditatsioon on praktika, mille käigus sa rändad oma sisemaailmas ning paned tähele oma keha, mõtteid ja tundeid. Sa võtad endale aega, lülitad välja telefoni ja arvuti, istud vaikuses toolile või põrandale, sulged silmad ja viid tähelepanu enda sisse. Miks see vajalik on?

Mediteerimine aitab rahustada mõttemeele ja tulla toime kiirest elutempost ja keerulistest suhetest tingitud stressi ja ärevusega. Kui vaigistad iga päev oma meele kasvõi kümneks minutiks, tuues tähelepanu väliselt maailmalt enda sisse, siis märkad õige pea, et oled rahulikum, keskendatum ja rõõmsam. Su enesekindlus kasvab ja nii on sul lihtne jääda lahkeks ja mõistvaks ka keerulistes suhetes ja pingelistes olukordades.

Mediteerimine ei nõua mingit erilist annet. Vaja on vaid uudishimu ja avatud meelt ning valmisolekut end uurida. Ja muidugi parajat portsu enesedistsipliini. Tule õpituppa! – saad teadmisi ja innustust. Väikeses grupis on turvaline alustada.

Õpitoa harjutusi saad igapäevaelus kasutada ka lihtsalt lõdvestumiseks ja keskendumiseks.

Õpitoas räägime:

 • miks peaksime mediteerima
 • mis meditatsiooni ajal me sees toimub
 • millist kasu saab mediteerimisest keha ja meel
 • kuidas aitab meditatsioon ärevuse korral
 • kummutame levinud müüdid (mediteerimine on keeruline, see nõuab annet ega õnnestu igaühel, see vajab väga palju aega jne)
 • millised nipid aitavad muuta mediteerimise praktika lihtsaks ja just sulle sobivaks

Lisaks

 • teeme praktilisi harjutusi, mis aitavad keha mediteerimiseks ette valmistada
 • õpime hingamisharjutusi, mis aitavad ärevuse ja stressiga toime tulla
 • teeme erinevat tüüpi meditatsioone, et leiaksid enda jaoks sobivaima ning saaksid kogemuse, et meditatsioon pole midagi keerulist ja võõrapärast

Õpituba „Rahulik ja vaba“ 

toimub 19. septembril 2017 kl 18.00-20.00 Tallinnas Holistika Instituudis Endla 15. Infot instituudi asukoha ja parkimise kohta saad siit.

Õpitoa tasu on 30 eurot. Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10 eurot, mis tuleb üle kanda hiljemalt 14. septembril Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks kirjuta „õpituba 19.09.“.

Ülejäänud 20 eurot ehk osalemistasu saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle (tee seda hiljemalt õpitoale eelneval päeval): Kadi Kütt OÜ, a/a EE732200221055771118 Swedbank, selgituseks „õpituba 19.09.“.

Kui soovid arvet, anna mulle teada.

Registreeri end kadi@joogateraapia.ee või täida registreerimisvorm kodulehel.

Õpituba sobib ka ettevõtetele tervisepäeva sisustamiseks.

Koolitaja kohta saad lugeda siit.

0

Soovin tellida uudiskirja


Blogi artiklite teemad